Autor Zpráva
Thomys
Chtěl bych se zeptat jestli má vliv S Rank na pozici ve vyhledávání. Mám web, kterému se ted zvýšil S Rank z 12 na 25, přitom se jendá o web starý jen 21 dnů. Ale ve výsledích hledání jsou přede mnou na Seznamu i weby s S Rankem 6, 11 atd. Copak S Rank neznamená i vyšší pozici?

Ještě bych se chtěl zeptat jaká je asi doba, než se stránka objeví ve vyhledávání. V9m, že to záleží na mnoha faktorech, ale třeba 20 dnů je ještě velmi mladá stránka? moc díky za odpovědi!!
Railbot
Copak S Rank neznamená i vyšší pozici?
Ne. Stejně jako PageRank to samé neznamená u Google.

Kdy se stránka objeví ve vyhledávání nelze určit, Odpověděl sis sám, záleží to na mnoha věcech. Ani rok nestačí pokud nemáš zpětné odkazy. Čím více, tím dřív se tam objeví.
NetHill
Copak S Rank neznamená i vyšší pozici?
Ale ano znamená vyšší pozici. S rank je však jen jeden ze součinitelů ovlivňujících pořadí výsledků ve fulltextu.

Abych to, ale uvedl na správnou míru.

Pokud hledáš ve fulltextu slovo Jablka. Máš S rank 50 a web spíše o hruškách a málo o jablkách neznamená to, že budeš ve fulltextu výše, jak web s S rankem 10, který je však spíše o jablkách a málo hruškách.
Lukyweb
Profil *
Mohu se někde podívat,kdy seznam zaindexoval moji stránku tak jak to mohu udělat u googlu? Dělal jsem nějaké změny. A jak zvýším S-rank? Zpětných odkazů mám docela dost, PR taky slušné, ale S_rank jen 9% .. díky za info
Thomys
Ani rok nestačí pokud nemáš zpětné odkazy. Čím více, tím dřív se tam objeví.
Právě že jsem v jednom foru slyšel, že zpětné odkazy konkrétně u seznamu nehrají tak velkou roli. Prý stačí registrace do fulltextu seznamu. Těžko říct...každopádně věštinou teda čtu o velké váze zpětných odkazů.
Railbot
Thomys
Já jednou slyšel, že Hitler byl vlastně žena a taky tomu nevěřím. Totéž ti doporučuji v tomto případě. Zpětné odkazy mají váhu snad všude a jednu z největších. Registrace do fulltextu pro upoutání pozornosti robota může někdy stačit, ale spolehnout se na to nedá.
Thomys
Registrace do fulltextu pro upoutání pozornosti robota může někdy stačit, ale spolehnout se na to nedá.
díky:) mám vyzkoušené, že pro méně konkurenční oblast stačí 15 ktalogů..i když i ve více konkurenční - na seznamu..tím mylsím název země, jako např. Tunisko, jsme na seznamu 8. a je regostrován taky jen asi do 15 katalogů..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: