Autor Zpráva
-
Profil *
Rád bych použil google webmasters tools na jeden blog,který je na blog.cz. Jenomže na blog.cz nelze upravovat zdrojový kód blogu ani k němu přistupovat přes ftp,takže obě možnosti ověření jsou mi k ničemu. Co mám tedy dělat? Můžu napsat na nějakou uživatelskou podporu,aby byl blog ověřen jinou metodou (a jaká je v tom případě adresa podpory google)?
Jan Tvrdík
Profil
-
Myslím, že nejlepším řešením je nepoužívat blog.cz
-
Profil *
To už jsem se odučil,ale už se mi nechce přesouvat web z blog.cz jinam.
juk_jana
Profil
Pochybuju, že google bude dělat speciální ověření pro jedinou stránku, už delší dobu nabízí dvě, co jsou popsané v části "Jakým způsobem mohu ověřit, že jsem vlastníkem stránek?"

http://www.google.com/support/webmasters/bin/answer.py?answer=35181

A co se zeptat na blog.cz, jestli to neplánují nějak umožnit?
-
Profil *
Podle mě je více lidí (i z jiných blogovacích systémů,fór...),kteří s ověřením mají problém jako já,ale myslím,že psát o tom blog.cz je zbytečné,protože cílovou skupinu blog.cz asi moc nezajímá nějaké ověření google webmasters tools...
-
Profil *
A nějaká uživatelská podpora je?
ninja
Profil
Doporucuji opravdu zkusit napsat na podporu Blog.cz. Kluci z Jyxa jsou ochotni a pokud jim prijde takovych pozadavku vice, urcite nejakou moznost vymysli. Podobne jako moznost vkladat merici kod Navrcholu, Google Analytics, atd.
-
Profil *
pokud jim prijde takovych pozadavku vice, urcite nejakou moznost vymysli.
A když přijde jenom ten můj? Nebo mám založit několik blogů a e-mailů a psát celý den Jyxu,pod různými jmény?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0