Autor Zpráva
Thomys
Profil
Zajímalo by mě kolik může stát umístění odkazu na můj web z něčího webu, kolik si tak průměrně účtujete? pokud se jedná např. o stránku s PR 4 a SR 80?Díky za odpovědi..pokud nejsou tajné:)
Dranel
Profil
Thomys
Skus trochu hledat... závisí to na mnoha faktorech (namátkou umístění odkazu, tvoje návštěvnost, jeho finanční možnosti, forma reklamy atd.)
Richi
Profil
závisí to na mnoha faktorech

a taky hlavně zaměření webu kam ten odkaz pujde, jiná cena bude na webu o gamesách a jiná na webu o cestování ...
Thomys
Profil
a taky hlavně zaměření webu kam ten odkaz pujde, jiná cena bude na webu o gamesách a jiná na webu o cestování ...

nikdy na webu jsem o tom nic nenašel. A tak jaká by mohla být cena orientačně třeba pokud bych chtěl umístit odkaz na někoho stránku o cestování, můj web by měl s rank 20 a PR 0 a jeho web PR 4 a SR 80? A jeho web by ybl např. nějaký informační? nemám vůbec představu...může to být okolo 300 na měsíc? nebo 800 nebo 2000 na měsíc???
pc_jimbo
Profil
může to být okolo 300 na měsíc? nebo 800 nebo 2000 na měsíc???
ano, přesně tak .... ;)

Záleží také na tom, jestli ty stránky na které chceš umístnit odkaz, byly založeny pro zisk anebo pro zábavu. Umístění odkazu na cizí stránky založené na zisku se vyplatí většinou pro nabídnutí služeb (tvé firmy) a pro získání potencionálních zákazníků. Takový odkaz může stát i 2000 za měsíc (i více). Umístění tvého odkazu na cizí stránky založené ze zábavy se vyplatí většinou pouze z hlediska SEO, takové odkazy stojí i několikanásobně méně.
Thomys
Profil
Záleží také na tom, jestli ty stránky na které chceš umístnit odkaz, byly založeny pro zisk anebo pro zábavu. Umístění odkazu na cizí stránky založené na zisku se vyplatí většinou pro nabídnutí služeb (tvé firmy) a pro získání potencionálních zákazníků. Takový odkaz může stát i 2000 za měsíc (i více). Umístění tvého odkazu na cizí stránky založené ze zábavy se vyplatí většinou pouze z hlediska SEO, takové odkazy stojí i několikanásobně méně.
díky moc za odpověd:) už vím přece jen víc:))

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0