Autor Zpráva
Shai
Profil *
Dobry den, mam web uz asi 2 mesice a seznam mi indexuje jen 6 stranek,... google asi 13 000

jedna se o web shaimagal.org

muzete mi poradit, kde je problem?
Nox
Profil
?

Fatal error: Cannot use object of type stdClass as array in /hosting/shaimagal.org/www/modules/securepages/securepages.module on line 134
Shai
Profil *
Nox: ano, to se stalo ted, vypadlo nam HTTPS, nyni uz to jede
Davex
Profil
Seznam pravděpodobně předpokládá, že během 2 měsíců nemůže na jednom webu vzniknout 13000 stránek s novým a hodnotným obsahem, který se jinde nevyskytuje.
Railbot
Profil
Seznam nepředpokládá nic, robot prostě nestíhá a je příliš pomalý. Nic nového.
Shai
Profil *
hm, takze cekat?
Richi
Profil
hm, takze cekat?

jo, rok, dva ... ale stejne nikdy nebude mít zaindexováno tolik podstránek co google ... někdo říká že google je nenažraný, ale seznam zas drží evidentně dietu :-)
Shai
Profil *
Richi: takze si z toho nemam nic delat?:-D
Railbot
Profil
Shai
Ne, nic. Je to normální. Mně začal Seznam indexovat (takových 5 stránek denně) web trošku do hloubky až po takovém půl roku provozu. Netřeba dodávat, že Google měl všechny stránky v indexu už jakou dobu (bral to po desítkách při každé návštěvě každý den).
Inpocasi
Profil
Seznam se v poslední době v indexování nových stránek ještě více zpomalil než dříve. Mno nic s tím ovšem dělat nejde. Jen čekat (buď rád, že ještě vůbec něco indexuje - i ta stránka za měsíc je dobrá).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0