Autor Zpráva
black_sheep
Profil *
Dobry den,
nemate poneti, cim to muze byt ze stranka na domene ubytovani-liberec.com se propadla na druhou stranku ve vyhledavani v seznamu, pritom ma S-rank podle listicky i dalsich zdroju na strance /cs/home/ hodnotu 16, coz by melo stacit na druhou pozici, kde take predtim nez se propadl byl.

Je tam jiz treti den a nedari se mi s tim nic nedat, nejdriv jsem myslel ze je to seznam dance ci prepociva ranky, nicmene stale se nic nedeje. Nejakeho banu se nebojim, protoze neciste praktiky nepouzivam, a to ze bych neco pokazil je mi take neni jasne, protoze jsem ted pracoval pouze na linkbuildingu a tim padem na strance by nemel byt zadny problem.

Pokud by nekoho zajimalo tak root presmerovavam na /cs/home/ pomoci header s kodem 301: moved permanentely, coz by nemelo zpusobit dane potize.. Navic se seznam vubec nema k tomu aby zaindexoval jine stranky nez ty co jsem mu podstricl pres pridavaci formular...

dekuji predem za reakce, snad bude mit nekdo vice zkusenosti cim by to mohlo byt.
vertigo4
Profil
seznam dance ci prepociva ranky
S-rank se mění průběžně...

a co vlastně chceš vědět? je zcela normální, že pozice webů se čas od času změní... Nebo máš monopol na dobré pozice ve vyhledávačích?
Plaváček
Profil
black_sheep

Tipnul bych, že propad mohlo způsobit toto: http://fulltext.sblog.cz/2008/04/07/15. Vznešeně tomu říkají úprava relevance výsledků vyhledávání.
black_sheep
Profil *
dekuji Vam za rychle odpovedi a hlavne Plavackovi za odkaz na blog, nejak jsem jej minul! Budu ho priste lepe sledovat, aby mi neujel vlak.. To ze dochazi ke zmenam je mi naprosto jasne, a kdyz k nim doslo, tak jsem docela i pochopil me propady/vzrusty, ale tohle me dosti sokovalo.

Nicmene teda ta uprava "relevance vysledku hledani" je teda naprosta katastrofa, a to rikam i nejen z pozice propadnuvsiho, ale naopak i z pohledu admina spousty stranek co mi vzrostly, aniz by si to vlastne zaslouzili. Docela by me zajimalo, co ted bude hrat pro seznam hlavni roli, prostupne to prohlizim, ale S-rank co ukazuje listicka je momentalne absolutne neaktualni nebo nema vliv na vysledky. Nejak nechapu jak napr. ubytovna-liberec.eu muze byt pred nasi strankou.
black_sheep
Profil *
vertigo4:

P.S.: a ten monopol bych docela bral :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0