Autor Zpráva
gorge_No1
Profil
ZAjímalo by mě, jak udělat, aby se při vyhledání mého fóra na googlu v jeho charakteristice objevila nějaká fráze, nebo věta vystihující fórum. Místo toho se tam objeví pár prvních témat ve fóru, čož není ideální pro jak mě, tak pro hledajícícho. Děkuji
Petra
Profil
V popisu u odkazu se ukazuje buď okolí vyhledávaného slova nebo obsah meta tagu description. Pokud je menu v kódu až pod obsahem je větší pravděpodobnost, že se neukáže.
gorge_No1
Profil
Děkuji ti Petro, ale neporozuměl jsem tomu, jak píšeš "Pokud je menu v kódu až pod obsahem.." Jaké menu a obsah myslíš?
Petra
Profil
gorge_No1 Obsahem myslím hlavní obsah stránky, tj. například nějaký článek, počínaje tagem h1 a konče poslední větou článku. Menu, tím myslím to okolo, odkazy na ostatní články. Koukám, že jsem to možná blbě pochopila, měla jsem za to, že těch "pár prvních témat ve fóru" je menu. Už chápu, jaký typ stránky máš :-) Tak v tom případě by měl pomoct ten description nebo krátký popis v úplně horní části stránky. Taky ale záleží, jaké slovo se bude vyhledávat, podle toho si to vybere. Těžko říct, kam bys měl co přidat, když nevíme ani web, ani o vyhledávání na jaká slova ti jde.
gorge_No1
Profil
Petro, seš poklad, děkuji ti.
Ono co jsem tady četl, tak podle toho, co je psané, tak i když si dám klíčové slova, tak ten robot na ně nebere ohled, když se nevyskutují na té stránce. V tomto případě nevím, zda se počítá jen tá první stránka, nebo se počítá i obsah databáze. Nevím tedy, zda sem můžu dát web, ale zkusím. Doufám, že mě odborníci neutlučou.. :-) www.parkoviste.koukej.info
Honza Hučín
Profil
Poznámka moderátora: toto téma bylo kvůli prevenci spamu zamčeno, poslední relevantní příspěvek byl zaslán téměř před rokem.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0