Autor Zpráva
x
Profil *
Čau, muže mi někdo trochu přiblížit fungování vyhledávače na seznamu ? ještě včera při zadání charakteristickýho slova byla moje stránka hned třetí v seznamu, a dneska když zadám to samé slovo tak ji to vubec nenajde.
panther
Profil
x
pokud máš novou stránku, mohla být preferována a teď se po ustálení její pozice propadla na místo, kam "patří"
x
Profil *
nn již dlouhou dobu byla na tom 3 místě, a najednou bum a kde nic tu nic...
panther
Profil
x
nějaká penalizace? Co třeba podvodné SEO techniky?
Timy
Profil
Seznam furt mění algoritmy, já se zase pošoupl o jednu pozici nahoru; jdu otvírat šampáňo ;-).
x
Profil *
panther
Co například ? v tomhle se moc nevyznám, takže určitě nic umýslnýho...
zjistil jsem že to týká jen indexu, ostatní stránky webu se zobrazí na stejnech pozicích jako dřív...
panther
Profil
x
v metatagu keyword klíčová slova naprosto nesouvisející s obsahem, skryté nadpisy plné klíčových slov atd..
x
Profil *
panther
tak to určitě ne...


docela mě to štve návštěvnost mi spadla asi o 2/3 možná víc :(
Mistr
Profil
x
v metatagu keyword klíčová slova naprosto nesouvisející s obsahem, skryté nadpisy plné klíčových slov atd
Mrkni na http://www.jakpsatweb.cz/vyhledavace.html#indexovani
x
Profil *
Mistr
Podle mě v tomhle problem nebude, web běží už dobrej rok a nikdy nebyl žádnej problem nebyl, ještě včera tam byl, dneska na to mrknu a kde nic tu nic...
Na skoky v seznamu někdy i dost výrazný jsem byl zvyklej, ale aby zmizel uplně to se mi ještě nestalo...
vertigo4
Profil
x
Takovej je život... zejména ten internetovej. Jednou jsi dole, jednou nahoře...
x
Profil *
Koukám že se tu asi nic nevyřeší, jen jsem chtěl zjistit jestli s tim třeba nemáte náký zkušenosti...
Jestli někdo neví jak pomoc (jestli je to vubec možný) tak to mužete zamknout, nebo smazat...
Radek Nový
Profil *
Ahoj
pokud neuvedeš adresu svých stránek, těžko ti může někdo pomoci i kdyby stokrát chtěl..... Takže pokud opravdu potřebuješ pomoci šup sem s ní, a určitě se zde najde dost ochotných.....
Jakub8
Profil
Ono tak mám stejnej problém.. Nestalo se ti to náhodou na stránkách zaregistrovaných na IC.CZ? Mám tam 4 weby a dříve byla návštěvnost poměrně značná, nicméně v průběhu posledních 2 dnů mi naprosto zmizeli skoro všechny důležité odkazy... Tak nevim co s tím. Je mi jasný že mám prostě smůlu.. Jen doufám, že je to něco dočasného.
x
Profil *
Koukám už tu běží další topic, takže problem nebude na mojí straně. Taktéž mám free hosting od IC.cz, ale už delší dobu uvažuju o přesunu na placenej hosting, ted je k tomu asi ta pravá chvíle...
omega_plus
Profil
zdravím... mám podobné zkušenosti...

Můj web měl na seznamu zaindexováno cca 2500 stránek. Hlavní strana byla po zadání klíčového slova třetí ve vyhlédávání, pak čtvrtá a pátá (během týdne), ale předtím stabilně třetí pozice... Web funguje už dva roky a pozice třetího místa byla cca rok a půl stále skoro stejná. Web měl dokonce úspěch i na další klíčová slova, ale jiné podstránky. Často první strana na seznamu.

A DNES?... PROSTĚ NA SEZNAMU VŮBEC NEEXISTUJE... Zvláštní... co se děje?... žádná podstránka, prostě nic...

přitom hlavní strana SR 67. Google je v pořádku, GPR 4 vyhledávané slovo pátá pozice. doména je druhého řádu, CZ
Davex
Profil
1. robots.txt?
2. meta robots?
3. kontrolní formulář

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0