Autor Zpráva
zlatovlas
Profil *
Myslite si, ze se vyplati si vlozit web tady do toho katalogu? http://curdto.wz.cz/
vydrus
Profil
Určitě ne, jelikož je to jen stránka s reklamou, jsou tu vyskakovací okna, načítáš přes rám jiný weby, design nulovej a ranky taky.
orava
Profil
myslim ze nie
zlatovlas
Profil *
Ale kdyz se podivate na ty ranky, pagerankk 2, s-rank 4 a jyxorank 162 tak se to musi vyplatit ne?
vydrus
Profil
to je tvuj web, nebo se zajímáš o vložení svého odkazu? Já bych sem nevložil vůbec nic! existuje sposta dalších katalogů.... jen z nich mám GPR 4 :)
zlatovlas
Profil *
To neni muj web, jen se zajimam o vlozeni odkazu na muj web, a jestli se vyplati si na muj web vlozit jejich odkaz.
yFang
Profil
To musí mít člověk hodně fantazie, aby poznal, že to je katalog. Myslím si, že se to nevyplatí. Radši si vyměň odkazy s nějakými weby s podobnou tématikou tomu tvému.
vertigo4
Profil
zlatovlas
a to má být katalog? Já si pod pojmem katalog představuji web, kde jsou jednotlivé odkaz pěkně roztříděny do kategoríí... tohle je absolutně na nic, protože když ti z jedné stránky vede tolik odkazů, tak například PR, který by se měl přenést z části na tvůj web, tak to bude skoro nic, protože se bude muset rozdělit mezi ostatní odkazy...
sambajz
Profil *
Zdravím, nemáte někdo nějaký seznam katalogů s vyšším GPR, kam lze zdarma zaregistrovat/vložit odkaz na stránky? :)
rammsteinmv
Profil *
sambajz
Vyšší GPR je kolik?
vydrus
Profil
To bude asi víc než 1 :)
vertigo4
Profil
sambajz
http://www.seo-expert.cz/ceske-a-slovenske-katalogy-s-uzitkem-pro-seo
Shadowwolf
Profil
tak takový masakr jsem už dlouho neviděl! Myslím, že odkazovat na něco takového může být i škodlivé ... pominu-li vyhledávače, tak si představ, že na ten odkaz na Tvých stránkách někdo klikne a uvidí to!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0