Autor Zpráva
H0merJS
Profil *
Ahoj,

poradil by někdo několik stránek s dobrým PR, kam se dá vložit odkaz zdarma a zaručeně to zvedne PageRank tak na 2/10 nebo 3/10, popř. jak nejlépe docílit toho, aby se mi PageRank zvednul na 3/10.
Zpětné odkazy pravidelně buduji, ale pořád se to v PageRanku moc neodráží - zatím mám 1/10 a web už běží několik měsíců.

Děkuji všem za pomoc.
vydrus
Profil
Můj web běží už 2 roky, a mám GPR 4. Zkus tohle, tady jsem taky několikrát vyměňoval. Ale silně doporučuji si vyhledat na netu seznam třeba 1000 katalogů a tam se postupně zaregistrovat. To byl můj postup hned po vytvoření domény.
Lexter
Profil
vydrus
seznam třeba 1000 katalogů a tam se postupně zaregistrovat
No tak na to bych zvysoka prděl. Mnohem důležitější je vybrat si ty správné katalogy, které mají samy vysoký PR, nejlépe zaměřené na obor, kterým se samotné stránky zabývají. Jasně, je mnoho dalších kritérií, ale registrovat se do tisíce katalogů za honbou po PR a jiných rancích je podle mě hloupost.

to Homer: Co je základ pro dobrý PR, návštěvníky? Tak jako vždy a všude dobrý a hodnotný obsah. Poskytnout uživatelům relevantní cestu jak se ke stránkám dostat. Obsah udržovat a pracovat na něm. Pokud to děláš důsledně a skutečně se tím obsahem aktivně zabýváš, je to nejlepší předpoklad pro případné odkazování, návštěvníky a ten tvůj PR.

Edit: A samozřejmě vyměňovat odkazy s podobně zaměřenými a dobrými weby.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0