Autor Zpráva
Seon
Profil *
Dostal jsem nedávno nabídku na zobrazení mých stránek na první stranu Googlu - na klíč slovo ....................

Cituji - provedu ji pomocí off-page SEO faktorů, bez zásahu do zroj. tedy - faktorů, které se nevyskytují na stránce.

Dotyčný mi sliboval, že moje stránky dostane do měsíce na první stranu Googlu.

Cena mi však přišla neskutečná!!!!!!

Můžete mi prosím dát odkazy na stránky SEO, kde se o této --------dozvím více........


Popř. firmy, které se tím zabývají.

Jak na to.

Díky.

Seon
hang_on
Profil *
mozna kdybys zadal to co chces zjistit do googlu tak to zjistis rychleji. jinak cena u nejakejch soukromniku samozdrejme bude zalezet na konkurencnosti klicoveho slova...
Venca V
Profil
Dotyčný mi sliboval, že moje stránky dostane do měsíce na první stranu Googlu.
Jde o to, jaké bylo to zde vytečkované klíčové slovo, skutečné SEO kampaně, spojené s nákupem odkazů, registrací do placených katalogů apod. se pohybují v řádech desetitisíců. Solidní firma. která se pohybuje na poli SEO, se IMHO pozná podle toho, že vám v první řadě řekne, že první místo ve výsledcích vyhledávání se zaručit nedá.
Richi
Profil
Cena mi však přišla neskutečná!!!!!!

Co je skutečná cena a co neskutečná? (p.s. kup si novou klávesnici, zasekává se ti vykřičník)
Timy
Profil
Seon
Myslím si, že SEO odborníci už hlavně ani moc neoptimalizují na jedno klíčové slovo, protože to obvykle bývá natolik obvyklá fráze, že z toho pak člověk stejně nic užitečného krom návštěvnosti nemá. Jinak cenu těžko říct, jak říkám — firmy zabývající se SEO tohle IMHO ani v ceníku nemají. Navíc vždy záleží na konkurenci u daného výrazu. Za „Hotel Praha“ zaplatíš určitě víc než za „Hotel Horní dolní“.

Venca V
„…první místo ve výsledcích vyhledávání se zaručit nedá.“
Ale dotyčný mluvil o první stránce, což už není úplně nemožné, pokud pomineme náhlé a nečekané výpadky.
Railbot
Profil
Seon
zkus se podívat například na www.seo-expert.cz a vyžádej si cenovou kalkulaci, aby jsi se trochu začal orientovat ve skutečných relacích :)
Marek Prokop
Profil
http://blog.h1.cz/ceny-seo/
Seon
Profil *
Jo ještě mi poslal linky,

Kde na klíčová slova opravdu jsou vybrané stránky na první straně Googlu , dokonce některé na prvním místě !!

Tvrdil mi, že tyto stránky jsou na první straně či první místě již rok a některé dokonce i dva roky.


Jinak mi připadá férové, že chce zaplatit, až budu na první straně. Neplést s 1 místem.

Mám dotaz.

Dá se nějak zjistit - ověřit , zda jsou tyto stránky opravdu na těchto pozicích třeba 1 rok ?
Richi
Profil
Jo ještě mi poslal linky,

Kde na klíčová slova opravdu jsou vybrané stránky na první straně Googlu , dokonce některé na prvním místě !!

a jak dokáže že to je jeho zásluhou? má ty weby v porfoliu?

Jinak mi připadá férové, že chce zaplatit, až budu na první straně.
jo to si myslím taky

Dá se nějak zjistit - ověřit , zda jsou tyto stránky opravdu na těchto pozicích třeba 1 rok ?
myslím že nedá

Tak jakou neskutečnou cenu chtěl? :-)
Timy
Profil
Tak jakou neskutečnou cenu chtěl? :-)
A na jaký keyword? :-)
Marek Prokop
Profil
Hmm, mně se včera podařilo dostat na první místo v Googlu pro dotazy kraftwerk passau, kraftwerk ingling, passau ingling, power plant passau a několik dalších variací. Pracoval jsem na tom asi 10 minut a výsledek se dostavil do dvou hodin.

Nemyslím si ale, že to něco dokazuje. Jak uvedené přklady naznačují, velmi důležitá je konkurenčnost dotazů a výchozí kvalita či reputace webu.

Placení až za výsledky vypadá na první pohled atraktivně, ale pár pozic v Googlu většinou nelze ani zdaleka považovat za celý cíl SEO. Rozhodující je návštěvnost z vyhledavačů a celkový zisk, který přináší.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0