Autor Zpráva
DK
Profil *
Ahoj všem chytrým hlavám .-) Mám problém:

- spravuji web
kluci-na-kole.cz,

- web už běží 3-4 měsíce, za poslední cca 2 měsíce jsem neprovedl žádnou změnu v robots.txt ani v sitemap.xml
Jak vypadá robots.txt
Jak vypadá sitemap.xml

- na web existují odkazy z jiných stránek:
viz hledání Google

- v Google Webmaster Tools se vše zdá býti v pořádku a Google by tedy měl web normálně zobrazovat ve výsledích hledání
Screenshot z Google Webmaster Tools #1
Screenshot z Google Webmaster Tools #2
Screenshot z Google Webmaster Tools #3
Screenshot z Google Webmaster Tools #4
Screenshot z Google Webmaster Tools #5

- ale Google stránku kluci-na-kole.cz stále v indexu nevrací - jakoby ji vůbec neznal:
viz hledání Google

Poradíte mi někdo, čím by to mohlo být a jak zajistit, aby byl web ve fulltextu Google? Díky za vaše nápady!
Měsíček
A co je tohle?

<meta name='robots' content='noindex,nofollow' />
DK
Profil *
Ahoj Měsíčku, tak tohle je fakt paráda: jak se říká, pod svícnem je největší tma. Podívat se na META tagy mě nenapadlo. Každopádně DÍKY!
Měsíček
Není zač :) jen tak mimochodem, kdyby tam ten META tag robots vůbec nebyl tak by se zaindexoval, protože hodnoty "index, follow" mají roboti jako defaultní.
Richi
DK

ty jsi mi ale správce webu když máš v meta tagu neco co ani nevíš, tebe bych fakt chtěl jako správce :-)))
DK
Profil *
Richi: to víš .-) Každá správná hospodyňka někdy něco pokazí .-)

Ale ještě se zeptám na jednu věc: META tag robots jsem odstranil v sobotu 14.6. večer. Jak dlouho může trvat, než se tahle změna projeví ve fulltextu Google? Tzn. kdy se tahle stránka skutečně začne zobrazovat? Měl jsem za to, že by to nemělo být víc než dva, tři dny (samozřejmě podle množství odkazujících stránek, podle množství aktualizací dané stránky apod. - podle algoritmu Google - ale odhadem cca o jak dlouhý čas může jít?).
Richi
Richi: to víš .-) Každá správná hospodyňka někdy něco pokazí .-)

no jo ale jestli máš kazit tak zásadní věci tak dělej radši tu hospodynku :-)

Měl jsem za to, že by to nemělo být víc než dva, tři dny
No podle mě záleží i jak dlouho jsi tam měl tenhle meta tag, google tam asi jen tak brzo nepřijde když má v paměti že jsi mu to zakázal indexovat! :-) proč by tam chodil? podle mě se tam podívá tak za čtvrt roku ale třeba budeš mít štestí a podívá se tam do měsíce ... třeba :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0