Autor Zpráva
Sat@n
Profil *
Ahoj,

přemýšlel jsem co je vlastně lepší, jestli je dobré mít odkaz na svůj web na stránce, která má v dané podstránce velký rank a nebo stačí mít svůj odkaz na stránce která je hodně kvalitní, přitom podstránka, kde je můj odkaz zapsán je třeba z důvodu nové kategorie s rankem na nule?

Příklad
1) Nějaký průměrný blog s Srankem 20 a PageRankem 2 si na stránku kde je tento rank (třeba hlavní stránka) umístí můj odkaz.

2) Zde na diskusi (Srank 99, PageRank 5) uvedu svůj web jako odkaz (neberte v potaz rel=nofollow, jako kdyby tu nebyl) v nové kategorii kterou si nově vytvořím - tím pádem odkaz bude zapsán na stránce s Srankem 0 a PageRankem také 0

Co je kvalitnější a co mi pomůže posunout můj web ve výsledcích vyhledávání výše (v případě že takových odkazů z možnosti 1 nebo 2 udělám třeba 20-30) ??

Děkuji za odpověď.
Marek Prokop
Profil
Doporučuji rozlišovat pojmy "stránka" a "web". Vaše formulace pak budou srozumitelnější a jednoznačnější. SRank, PageRank a většina dalších odkazových ranků se vztahují k jednotlivým stránkám. O tom, jak se počítá PageRank, psal Dušan zde:

http://www.jakpsatweb.cz/seo/pagerank.html

Z popisu by mělo být zřejmé, že např. tato stránka nemá nulový PageRank, i když je nová. To jen na okraj k Vašemu bodu 2.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0