Autor Zpráva
hybrid
Profil *
zdravím,
stala se mi dost kuriozni vec.
Na analytiscu jsem mel jeste dnes odpoledne videt na dnesim dni 10 pristupu a 3 konverze. Kdyz se divam znova ted na uplne stejnou statistiku, je zde ted jeden pristup a zadna konverze... Stalo se to nekomu take?

Dnes tam opravdu byli 3 konverze, protoze si to merim i vlastni evidenci objednavek... Opravdu tomu nerozumim, kde muze byt chyba?
hybrid
Profil *
krome tohoto problemu jsem si jeste vzpomnel, ze mi to zapocitalo vcera jen jednu konverzi, i kdyz byli dve.

Zajimavosti je to, ze to na dashboardu ukazuje pouze tu jednu konvezi. naproti tomu, kdyz dam casovy vypis konverzi, je zde uvedena pouze ta "jedna" nekdy dopoledne, ale je zde napsano, ze je to 50%... Ze by tu druhou nekdo ukradl?
fakt jsem z toho blazen. Prosim poradte nebo me nekdo brzo odveze k chocholouskovi
ninja
Profil
udaje v GA se generuje s casovou prodlevou, tudiz je mozne ze v jednom grafu jsou jiz posledni udaje zapocitane, v druhem nikoliv.

Zpozdeni muze byt az 24 hodin.
hybrid
Profil *
to je pravda, ale v grafu je zapocitana konverze z 16:00 a konverze z 10:00 nikoliv a casova prodleva je uz vice jak 40 hodin
Marek Prokop
Profil
Včera a možná i dnes mělo GA nějaké potíže. Nad seznamem profilů by se Vám o tom mělo objevit oznámení. Mně se objevilo a měl jsem stejný problém u všech účtů a profilů. Teď už je to zřejmě OK.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0