« 1 2 3 »
Autor Zpráva
janavk
Profil
Railbot
Uznávám, že jsem se neptala nejnenaivněji. To ale vůbec není v tomhle určující.
panther
Profil
janavk
to jsem neřekl, jen jsem koukl do zdrojáku, který mi přišel hrozný. Záleží na klíčovém slově, na které jsi chtěla optimalizovat. To jsem skutečně ani v jednom případě nehledal, takže nesoudím.

Jinak, co se hloupých otázek týče, pořád si myslím své. To, že nevíš, co konkurence klíčového slova, není způsobeno penězi, nýbrž nevědomostí.
Railbot
Profil
janavk
Já teď mluvím o tom, že jsi nechápala pojem "konkurenční fráze/slovo" a rozdíl mezi optimalizací na frkulína a na daňové poradenství, což by nebylo úplně od věci pokud to chceš dělat za peníze. Ty si tím možná vyděláš, ale klient ne.
janavk
Profil
že nevíš, co konkurence klíčového slova, - pořád se mi zdá, že to, že to nevím je podružné. Pořád mi nikdo nevyvrátil, že to mám optimalizované.
vertigo4
Profil
Railbot
Pokud je katalog neznámý
A kdo tu mluvil o neznámých katalozích? Mám na mysli katalogy s PR>3.

Timy
kdybys místo čtyřhodinové registrace do katalogů čtyři hodiny přemýšlel nad strukturou webu nebo tvořil smysluplný obsah, vyjde to lépe
A ještě lépe je čtyři hodiny registrovat a čtyři hodiny přemýšlet o struktuře webu ;-)
janavk
Profil
Railbot
panther
Pánové, můžete konečně překonat svoji ješitnost a dát za pravdu té mojí, že i když mám hloupé otázky, zoptimalizovala jsem to dobře?

přemýšlel nad strukturou webu nebo tvořil smysluplný obsah, - tuhle poznámku považuji za smysluplnou, ne smích nad neznalostí podružností
panther
Profil
janavk
tak sem dej konkrétní web a konkrétní klíčové slovo, pro nějž to má být optimalizováno (tvá dosavadní práce)
janavk
Profil
panther
Ještě jednou: vodní filtry - ....filtrovani.cz
podnikání, daně, zdravotní pojištění atp. - ....jakpodnikat.cz
Railbot
Profil
vertigo4
A ty znáš více jak 5 katalogů, které jsou známe? PR3 je nic, PR3 má každý nový web s pár odkazy.

janavk
Podívej, optimalizované to dobře není ani kdybych zavřel obě dvě oči a zapřel sebe samého. Už jen zdrojový kód je docela špatný, nemluvě o dalších faktorech, které si ani já netroufám hodnotit, oprotože nejsem seo expert. A pochybuji, že ty to dokážeš vidět objektivně. Už dříve jsi ukázala, že cizí kritika jde zcela kolem tebe a za každých okolností si trváš na svém rozhodnutí ať je jakkoli špatné. Děláš stále stejné chyby.
Takové jakpodnikat může slavit úspěch díky výbornému obsahu a zřejmě dosti zpětných odkazů, jinak už jen on-page faktory jako je právě zdojový kód apod. nestojí za moc.
Timy
Profil
vertigo4
Vymyslíš prd.

janavk
„Pořád mi nikdo nevyvrátil, že to mám optimalizované.“
To ti ale nikdo (alespoň já ne) ani vyvracet nechce. Taky máme zahradě hezký altánek, ale to neznamená, že hned vytvoříme rodinnou firmu Altánek s. r. o. Optimalizovat cizí web je horší než svůj. Já mám taky celkem dobře optimalizované stránky a nepouštím se hned do SEO poradenství.
panther
Profil
janavk
hledání na seznam.cz:
klíč. slovo: daně - 17. pozice vyhledávání
klíč. slovo: podnikání - 40. pozice vyhledávání
Railbot
Profil
janavk
Vezmi si nějaké cizí firemní stránky, kde je zlomek obsahu, s kterým ty jsi zatím měla tu čest pracovat a vykouzli s tím ty samé výsledky, pak ti se vší radosti odkejvu, že umíš optimalizovat. Rozhodně tě nechci shazovat. Ale zatím po všech tvých otázkách jistě nejen já vidím, že problematice ani za mák nerozumíš. Rozhodně by to chtělo v tvém případě minimálně nějaké školení. ne vždy má totiž web 300 stránek unikátního obsahu, s kterým se dá probourat na přední pozice ve vyhledávačích.
vertigo4
Profil
Railbot
Když píšu PR>3, myslím PR 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
janavk
Profil
.panther

klíč. slovo: daně - 17. pozice vyhledávání
klíč. slovo: podnikání - 40. pozice vyhledávání
- no to fakt nebyl dobrý příklad, tady je konkurence obrovská. U těch filtrů je to vidět líp

Timy
To není firma na SEO poradenství, dostala jsem už jedny stránky z návštěvnosti 5lidí/den na 59/den jen strukturou a těmi věcmi, co snad známe všichni. Takže když teď vidím web na 8. straně Googlu - web má výborný obsah, tak jsem nabídla, co se mi povedlo. To snad je v pořádku a nikoho z větších odborníků než já to nemůže urazit.
panther
Profil
janavk
no ale jsme u toho zase. Je jasné, že na "vodní filtry" budeš vepředu, protože je zde malá konkurence. Schválně jsem vybral fráze, které jsou konkurenční a jak vidíš, moc jsi neobstála
janavk
Profil
Railbot

zlomek obsahu, s kterým ty jsi zatím měla tu čest pracovat x který jsem napsala


Railbot
Je tam špatně struktura? Je tam špatně title, háčka, formulace na začátku, málo používaná důležitá slova? Proč se neopíráš o podstatu??
janavk
Profil
panther

na "vodní filtry" budeš vepředu, protože je zde malá konkurence - tohle opravdu nevím - jak se zjistí konkurence slova (stránek tam vyjelo hodně)
Railbot
Profil
janavk
O podstatu mi jde. Přečti si, co jsem psal. Vezmi si malý firemní web s minimem obsahu, který chce být mezi prvními na nějaké vysoce konkurenční slovo či frázi a pak se můžeš předvést.

Jinak kritizoval jsem kód, tedy to čemu rozumím nejvíce, jsou tam chyby, není sémantický, abych jen nekritizoval, tak chválím pořadí prvků v kódu dle důležitosti- Určitě by se toho dalo pro optimalizaci udělat mnohem víc.
panther
Profil
janavk
stránek vyjede vždy hodně, ale málokdo optimalizuje právě na frázi "vodní filtry". Kdybys to třeba měla naoptimalizované na "filtry", byla by si skutečně dobrá. Ale vodní filtry se vyskytují málokde..
Railbot
Profil
vertigo4
Tak mi ukaž alespoň 3 katalogy, které mají PR5 a odkazy vedou přímo, můžeš i placené :))
Timy
Profil
panther
„Kdybys to třeba měla naoptimalizované na "filtry", byla by si skutečně dobrá.“
Opravdu? K čemu by to bylo dobré?
vertigo4
Profil
Railbot
To bych byl blázen, kdybych je tady psal...
panther
Profil
Timy
myslel jsem to tak, že to je více konkurenční fráze než "vodní filtry".
janavk
Profil
Railbot

Určitě by se toho dalo pro optimalizaci udělat mnohem víc - určitě máš pravdu. Dovolila jsem se nabídnout na SEO proto, že zákazník tam nemá nic z toho co je potřeba - nic. Takže v jeho málo konkurenčním prostředí mu určitě hodně pomohou ty věci, co s tím umím udělat já.
Jinak - jsem ráda, že ses odlepil od těch mých otázek a přešel k webu.


panther

No, asi tak jak jsem psala Railbotovi - ty mé znalosti pro dnešek stačí, protože úroveň webů v SEO je zatím všeobecně nízká. Určitě se budu snažit zlepšovat, abych postupně nepadala.
janavk
Profil
Timy - máš pravdu, prodávám vodní filtry a ne nějaké filtry.
Railbot
Profil
vertigo4
haha, takže zase nic. Ke svým tvrzením podklady nemáš a teď sis pro změnu vycucal z prstu katalogy. Jen tak dál, rýsuješ se nám jako druhý peta.
vertigo4
Profil
Railbot
Jéjda. Já nemám potřebu si něco cucat z prstu. Já weby registruji do mého vytříbeného katalogu katalogů :) a vím, jaký to má vliv. Nepotřebuji zde někomu něco dokazovat. Tečka.
Railbot
Profil
vertigo4
A který tvůj web můžeme najít na předních pozicích? Na nějaké konkurenční slovo, hm?
Plaváček
Profil
Railbot
vertigo4

Nechcete si to vyříkat třeba na Tlachtaci a neunášet toto vlákno nesprávným směrem?
vertigo4
Profil
Railbot
tak třeba na Seznamu na spojení "grafické návrhy" jsem 3.
"linkbuilder" jsem na 1. pozici //martinka-linkbuilder.wz.cz
« 1 2 3 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0