Autor Zpráva
Krutský
Profil *
Dobrý den

Rád bych se zeptal zda je Vám vědomo jak se staví zejména Seznam (ale i ostatní) k českému obsahu na zahraničních doménách (com, org, sk, biz, sw,...). Znevýhodňuje je nějak vy výpisu nalezených stránek? Například domény

- domena.cz
- domena.com

bude jedna z nich mít vyšší váhu (na hledání "domena")? Čistě hypoteticky kdyby všechny ostatní parametry stránky byly srovnatelné.
Shadowwolf
Profil
Osobně preferuji národní domény podle jazyku, ve kterém je web napsán. Pro AJ weby používán .com / . net ... nicméně pokud není vyhnutí tak lze použít cokoli, jen mi připadá dost divné dát český text na japonskou doménu jen kvůli keywords. KW v doméně nemají rozhodně zásadní vliv na SERP a jakpsatweb.cz je moc fajn a svěle se pamatuje, ale jakpsatweb.jp je docela koko***a.
Krutský
Profil *
co je to SERP?
Manq
Profil
Krutský
Google používat umíš?
http://cs.wikipedia.org/wiki/SERP
Michal1111
Profil *
Poradíte mi někdo jak dělat SEO v Německu, případně kdo je schopný a specializovaný na německý trh.
LudekBrno
Profil
Michal1111:
SEO v Německu se nepochybně dělá stejně, jako v ČR, jen se používají německé nástroje :-) A obávám se, že reálné výsledky asi dostaneš jen od německých specialistů, kteří budou znát německý trh. Je dost nepravděpodobné, že by to zvládala česká firma.
Cody
Profil
Michal1111:
SEO v Německu se dělá stejně jako v ČR, pouze off-page strategie jsou odlišné na základě jiné charakteristiky místního trhu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0