Autor Zpráva
vydrus
Profil
Nevím, zda toto vlákno tu už někdy nebylo, ale každopádně jsem hledal a nic jsem nenašel.

Na serveru pagerank.cz je napsáno toto:
* Chcete zvýšit návštěvnost svých stránek?
* Chcete zlepšit pozici svých stránek ve vyhledávačích typu Google, Jyxo, Morfeo nebo Seznam?
* Chcete získat nové klienty pro své služby?
* Chcete zvýšit zisk ve svém internetovém obchodě?
V tom případě ZDARMA zaregistrujte svůj server do PageRank.cz!


Otázka je: Skutečně to tak funguje? Když jsem se nad tím tak zamyslel, tak stránka, která se vám po registraci vygeneruje, je úplně bez ranků.

Ještě tu uvádí jeden velký blábol:
Pro optimalizaci Vašich stránek a obecně celý princip fungování serveru PageRank.cz je nezbytné, aby se na maximálním počtu Vašich stránek (nejlépe na všech) objevil přesný odkaz na konkrétní stránku serveru (http://www. - nebudeme jim přidávat rank, že? :) )PageRank.cz.

O návštěvnosti, vyšší pozici ve vyhledávačích, nových klientech nebo zisku nemůže být řeč, protože pagerank.cz samotný pro vás nic nezíská a rank na stránku s odkazem na vás zase jde jen přes vaše stránky.

Naopak pagerank.cz z toho může těžit, protože i když je nová stránka neznámá, tak tam jsou odkazy na jeho index a na stránky jeho partnerů a Google tam možná i někdy zavítá.

Podle mě je tedy jakákoliv registrace sem naprosto zbytečná. Co o tom soudíte vy?
Railbot
Profil
Už to tu bylo. Je to nesmysl.
panther
Profil
vydrus
myslím, že jsou jiné a mnohem lepší způsoby, jak si zvyšovat různé ranky. Zrovna PR.cz (abychom nezvyšovali jejich rank :o)) bych nepočítal jako moc důvěryhodné. Vede mě k tomu i pohled na jejich webovou prezentaci..

Každý nechť si udělá obrázek sám.
J
Profil *
vydrus
Jedna špatná zkušenost: kdysi jsem měla asi dva roky mé oblíbené psí plemeno v google stabilně na 1. místě. Pak týden dva po registraci v PR mi stránka propadla bůhvíkam, a někde mezi 10. - 15. místem se zjevila odkazující stránka PR...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0