Autor Zpráva
Anonim
Profil *
Zdravim, podle tohodle skvělého webu jsem vytvořil vlastní stránky v HTML (psané od základu ručně, bez použití jakýchkoliv programů na tvorbu webu). Přidal jsem je do všech katalogů vyhledávačů, který znám, ale žádnej z nich nenajde nic z obsahu webu. Najdou je jen, když zadám přesnou adresu nebo title. Na stránkách mám meta description, meta keywords, nadpisy H1 a H3 a dokonce mám na stránky i pár zpětnej odkazů. A pořád nic. Někdo mi řikal, že roboti poznaj ručně psanej web a vyhodnotí stránky jako zastaralé a do výsledku hledání je nezařazují. Je to pravda? Potřeboval bych, aby vyhledávači našly alespon ty nadpisy. Předem děkuji za pomoc.
Honza_
Profil
Musíš počkat, ti roboti projíždí nekonečně mnoho stránek a tak to trvá, ale pozor jestli máš moc keywords tak tě může vyhledávač hodit na horší pozici. A to s tim rozpoznáním jestli to psal program nebo člověk je kravina.
souki
Profil
ale pozor jestli máš moc keywords tak tě může vyhledávač hodit na horší pozici
Prosím?
ninja
Profil
Anonim: Někdo mi řikal, že roboti poznaj ručně psanej web a vyhodnotí stránky jako zastaralé a do výsledku hledání je nezařazují.

Pravda to neni.

1. Vyhledavace to nepoznaji.
2. Takove stranky nemusi byt zastarale.
3. Neni duvod je do vysledku nezaradit.
Anonim
Profil *
Musíš počkat

Já už čekám rok a půl pořád nic
ninja
Profil
Anonim: A proc se nedas link na zminene stranky? Ziskas zpetny odkaz a treba ti nekdo poradi konkretne.
souki
Profil
ninja
Nezíská. Ale třeba někdo poradí
Anonim
Profil *
http://www.allnaturephoto.com

Uznávám, že vzhledově ty stránky nevypadaj nejlíp.........ale i tak by je ty vyhledávače měly najít.
Marek Prokop
Profil
Skoro žádný textový obsah. Bez toho to nepůjde, resp. půjde jen na zcela nekonkurenční fráze, např. [ještěrec velký] v Googlu. Rámce (frames) také nejsou ideální.
Bubák
Profil
Možná se netrefím, ale:
- doporučil bych zvalidnit stránku index.htm
- > změň DTD na <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Frameset//EN">
- > hlavně do NOFRAMES dej nějaký obsah a odkazy na menu.htm a uvod.htm
- pro stránky použij nějaký rozumný obsah tagu TITLE
Anonim
Profil *
Přesně o takovéhle fráze mi jde.

Jinak děkuji všem za rady. Podivam se na to a zkusim něco udělat s těma rámama.
Honza_
Profil
souki
Jj, tady je to napsaný (úplně dole): http://www.webtvorba.cz/web/jak-se-dostat-do-vyhledavace.html

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0