« 1 2 »
Autor Zpráva
flying gentleman
Profil
muzete mi nekdo rict, proc se o nej vsichni doslova perou??
ted jsem byl na nakejch strankach a vidim:"mam 49 pozvanek na gmail, kdo chcete, ozvete se".
tak co je na nem tak super?
Boldrik
Profil
IHMO je to nejlepsi free mail na svete. Hlavne co se tyce kvality weboveho rozhrani k mailu. Ale i velikosti schranky a tak.
flying gentleman
Profil
kvality weboveho rozhrani k mailu
muzes nejak upresnit???
Boldrik
Profil
Tak to zkus a uvidis.
Je to rychly, prehledny.
Kdyztak mi napis svuj mail a ja ti poslu pozvanku
flying gentleman
Profil
diky, ale nechci.asi jsem divnej, ale ve mně slovo gmail nic nevzbuzuje.melo by?
mam mail na centru, jsem spokojenej, i kdyz me nasrali, jak zmenili to rozhrani na nejakou javu nebo co, nevim co to je.mam 1gb na maily, a nekdy propadam panice, protoze mam zabrany asi 2mb.nevim, ja mail moc nepouzivam, radsi icq nebo skype, takze me gmail nijak nefascinuje no
flying gentleman
Profil
a jeste by me zajimalo, komu jako ten gmail posila ty pozvanky??to ma neco jako stastnych 10 nebo co?
Boldrik
Profil
Pozvanky ma kazdy uzivatel gmailu. Dneks je to 50 a doplnuji se.
Email na centru je taky dost kvalitni (cesky nejlepsi). Navic cesky.
Jinak to nadseni okolo gmailu uz je asi pryc.
Ja myslel pozvanku jen na zkousku. Ja ma taky zabrano 42MB z asi 2331MB. Ale je vyhoda mit misto.
Rozhrani je jednodussi nez centrum. Ja myslim ze i prehlednejsi. Tobe by to mozna ale nic nerikalo
pyty
Profil
zeby flame... ??
flying gentleman
vyskusaj uvidis ...
ked chces pozvanku napis mail, mam asi 45 :-))))
pyty
Profil
ach sorry, nedocital som to cele...
Charlie
Profil
Ja mam taky 49 pozvanek :o)

Gmail je dobrej, mam ho kvuli kapacite schranky. Jeho webovy rozhrani je rychly a prehledny, ale stejne pouzivam Thunderbird. To je IMHO jeste lepsi.
Kráťa
Profil
Mám na Atlasu několik schránek, jednu na Centru, jednu na Seznamu a jednu na Gmailu. Nějaké webové rozhraní mne nevzrušuje vůbec a žádnou ze schránek jsem nikdy neměl plnou, jelikož stahuji poštu do počítače.
Nechápu, k čemuže jsou ty velké schránky dobré.
Boldrik
Profil
Nechápu, k čemuže jsou ty velké schránky dobré.
Ja to chapu. Pokud ale pouzivas dial-up nebo posilas poute textove maily, tak je to nanic.
Ale s velkou velikosti schranek prichazi trochu jinak koncepce pouziti mailu. I na VETSI soubory a NIKDY nemusis nic mazat (k tomu ale potrebujes navic kvalitni VYHLEDAVANI).
blast3r
Profil
da sa na gmailu stahovat posta cez smtp/pop3/IMAP ??
pyty
Profil
blast3r
jasne..
precitaj si help - mas tam aj ako nastavit najznamejsich klientov napr. outlook, TB, thebat (myslim)...
Leo
Profil
"Pokud ale pouzivas dial-up nebo posilas poute textove maily, tak je to nanic."

Nemam dial-up (krome testovani) ale UPC, dostavam i posilam velke soubory a presto - prave proto - nevidim efekt velke schranky nekde na webu. Soubory mi lidi posilaji proto, abych s nima pracoval, takze je stahuju do pocitace, na Google serveru tezko pustim Photoshop :-) Leo
Yuhů
Profil
Já jsem si Gmail oblíbil skoro na první pohled, protože je z něj cítit, že mi chce pomoct. Jako jiné věci od Google -- staví na tom, že mi bezpodmínečně pomůžou a já si je za to bezpodmínečně oblíbím.

Centrum možná říká, že má dobrý free email. Seznam si to myslí. Ale houbeles! Fascinuje mě, že tady nikdo nepochopil, v čem je Gmail geniální.

Gmail je geniální v tom, že:

* řeší jenom skutečné potřeby. Není v něm nic navíc. Žádné složky, žádné kraviny.

* kromě rozhraní přináší svým uživatelům také zřejmý návod, jak s mailem běžně pracovat -- přečíst, archivovat, vyhledávat, volně (ne složkově) třídit.
pyty
Profil
osobne mam 120 GB HDD naformatovany na cca 114 GB, 4 operacne systemy (win, FC3, Solaris10, FreeBSD) a este stale viac ako polovicku volnu (a to mam asi 4 filmy). fakt nevidim dovod, preco nieco ukladat na serveri. kedisi som si stacil aj zo 40 GB :-)
gmail pouzivam pre:
- skvele vyhladavenie
- skvele filtre a antispam
- pekne a prehladne rozhranie
- RYCHLOST
- neuveritelne jednoduche ovladanie (vdaka inovacnym a prevratnym napadom google)
- Google je 2. technologicky najvplyvnejšia firma sveta :wink: :-)
- gmail je narozdiel od napr. atlasu (kde je uz pre niekoho (aj mna) 1gb) je celosvetovy, takze to akosi zdviha reputaciu alebo take nieco
- niekedy sa sikne aj velka priloha..

Wired 40 - technologicky najvplyvnejšie firmy sveta

1. Apple
2. Google
3. Samsung
4. Amazon.com
5. Yahoo!
6. Electronic Arts
7. Genentech
8. Toyota
9. Infosys Technologies
10. eBay
11. SAP
12. Pixar
13. Cisco
14. IBM
15. Netflix
16. Dell
17. General Electric
19. Intel
24. Nvidia
28. Microsoft
29. Nokia


http://zednik.blog.sme.sk/c/12958/Gmail-prestava-byt-priatel.html
Nith
Profil *
Já o tom gmailu nějak moc nevim, ale rád bych ho testnul, pošle mi někdo dyžtak pozvánku (sice pořádně nevim k čemu je ale co), budu vám vděčný. thx enix@centrum.cz
pyty
Profil
mas ju tam
Leo
Profil
"- skvele vyhladavenie
- skvele filtre a antispam
- pekne a prehladne rozhranie
- RYCHLOST
- neuveritelne jednoduche ovladanie (vdaka inovacnym a prevratnym napadom google)
- Google je 2. technologicky najvplyvnejšia firma sveta :wink: :-)
- gmail je narozdiel od napr. atlasu (kde je uz pre niekoho (aj mna) 1gb) je celosvetovy, takze to akosi zdviha reputaciu alebo take nieco
- niekedy sa sikne aj velka priloha.."

Vyhledavani mam i Thunderbird na mem pc, ucici se antispam je taky skvely, rozhrani mi prijde docela dost prehledne, rychly je taky, ovladat jsem se ho naucil bez problemu, a ten zbytek - na to byt IN netrpim :-) Leo
ronnie
Profil
No já patřím k těm, kteří gmail vyzkoušeli a nějak se jim nezalíbil...zkoušel jsem všechny české freemaily, ale nejsympatičtější je mi seznam.cz a o prostor mi třeba vůbec nejde...denně dostávám cca 10 - 20 mailů po tři roky, co seznam využívám a teprve včera jsem obětoval 3 kačky za sms na zvětšení obsahu...:/
bojars
Profil
Nechápu, k čemuže jsou ty velké schránky dobré.

Ono, mať 2 GB mailovú schránku má (IMHO) výhodu v tom, že "Komp je tiež človek", raz zlyhá a padne z hocijakého dôvodu a potom sa zrazu šikne, že kdesi vo svete na nejakom diskovom priestore je nejaký zbytok z toho, čo v ňom bol...

(asi tak nejak)

:-)
Acci
Profil
Já mám dobré připojení k interneu a používám Gmail. Nejsem totiž pokaždé doma a na meil přistupuji i ze školy. To je velká výhoda
meldo
Profil *
pyty:

mozes poslat aj mne pozvanku na gmail??
meldo{zavináč}webdirect.sk

diky
pyty
Profil
ok
blast3r
Profil
Mohol by si aj mne :)
blast3r(@)azet(.)sk
THX
blast3r
Profil
bojars
Dik, gmail je super !! :)
emujirka
Profil *
Mohl bych také dostat jednu pozvánku na vyzkoušení
emujirka(@)seznam(.)cz
Díky
Martin
Profil
Máš ji tam :)
bojars
Profil
Martin má dve.

:-)
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0