Autor Zpráva
ENT3R_1
Profil
Mám celkem nový web - http://www.elementary1.cz . Když už jsem se dostal na přední pozice v google na klíčovém slově "ELEMENTARY", tak mě google cca za 2 měsíce úplně vyhodil. Nechápu proč a začínám být celkem nervózní, protože netuším, co se děje...
Railbot
Profil
Nevyhodil. Indexuje tě. Na slovo "elementary" jsi na krásné 14. stránce. To, že jsi byl na přední pozici je u nového webu běžný jev.
ENT3R_1
Profil
Nevyhodil. Indexuje tě. Na slovo "elementary" jsi na krásné 14. stránce. To, že jsi byl na přední pozici je u nového webu běžný jev

Aha, tak to je paráda :-) A co teď mám podle tebe dělat??? Jsem zaregistrovaný asi v tisicí katalozích, mám na web hodně zpětných odkazů atd...
Ghosting
Profil
Jak psal Railbot, nové stránky google upřednostňuje.
Filips
Profil
ENT3R_1
Čekat
joe
Profil
A co teď mám podle tebe dělat???
Do stránky dát HTML verzi a tu překrýt tím flashem co tam je. Výš se asi jen tak nedostaneš.
panther
Profil
ENT3R_1
Jsem zaregistrovaný asi v tisicí katalozích, mám na web hodně zpětných odkazů atd...
katalogy a odkazy nejsou všechno, to by potom první mohl být kdokoliv..

Navíc záleží na tom, v jakých katalozích jsi a jaké máš zpětné odkazy. Je to ale jen jeden z aspektů, jak být "úspěšný"
nic
Profil *
ENT3R_1
Spíš to bude ještě horší, můžeš mít linků kolik chceš, ale pro google nenabízíš žádný obsah. Takže proč by měl svým uživatelům nabízet prázdné stránky.
Marek Prokop
Profil
Google (a obecně všechny moderní fulltextové vyhledavače) se nesnaží hledat jednotlivé slova. Snaží se hledat to, co chce uživatel nejpravděpodobněji nalézt. Začít tedy musíte tím, co slovo "elementary" znamená, co může znamenat v různých kontextech, co konkrétně znamená na Vaší stránce a proč by měl Google dát zrovna Vaši stránku na vysokou pozici. Dokud tyto otázky nevyřešíte, nemá smysl na takto obecné a mnohovýznamové slovo optimalizovat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0