Autor Zpráva
toník
Profil
Zdravim, mam takovy technicky dotaz ohledne vymenu odkazu...

Pokud si vymenim odkaz s nejakym webem ktery ma urcity pagerank na adresu www.nejakyweb.cz a jiny pagerank na adresu www.nejakyweb.cz/odkazy/ a on na me bude odkazovat z te adresy www.nejakyweb.cz/odkazy/ na moji hlavni stranu bude se mi pocitat "kvalita" toho odkazu podle pageranku z te jeho hlavni strany, nebo ze podstrany?

Asi jsem to vysvetlil dost krkolomne, nevim jak jinak to popsat... ale snad chapete o co mi jde :)
vertigo4
Profil
toník
"Kvalita" odkazu se bude počítat podle pageranku podstránky.
Nox
Profil
Pokud bude odkaz vést z jeho podstrany na tvojí homepage tak se bude počítat podle jeho podstrany

On totiž google nezná nic jako "homepage", všechno jsou to prostě stránky, jen prostě tím že na hlavní stranu se většinou víc odkazuje, tak má vyšší ranky
toník
Profil
jeste bych to upresnil: je v ramci vymeny odkazu podstatne zda je odkaz na muj web umisten na homepage, nebo na podstrane odkazujiciho webu? paklize ten odkazujici web vykazuje na homepage vyssi rank nez na podstrane?
toník
Profil
aha... diky za informaci... :)
filio
Profil *
Každá strana webu je nezávislá co se týče hodnocení (ranky) každá stránka má vlastní ranky proto je pro tebe výhodnější samozřejmě umístit odkaz na stránku, která je lépe hodnocená, ale záleží taky na počtu odchozích odkazů. Čím více těchto odkazů tím hůře. Například když budeš mít stránku s GPR 4 a budeš tam mít cca 10 odkazů tak je to stejné jako stránka s GPR 3 kde bude jenom jeden odkaz.
123
Profil *
to by zamenalo, ze jeden GPR je slozen z 10ti "pod" GPR?

Každá strana webu je nezávislá co se týče hodnocení (ranky) každá stránka má vlastní ranky proto je pro tebe výhodnější samozřejmě umístit odkaz na stránku, která je lépe hodnocená, ale záleží taky na počtu odchozích odkazů. Čím více těchto odkazů tím hůře. Například když budeš mít stránku s GPR 4 a budeš tam mít cca 10 odkazů tak je to stejné jako stránka s GPR 3 kde bude jenom jeden odkaz.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0