Autor Zpráva
Fukla
Profil *
Nevím jestli to dobře vysvětlím, ale pokud má seznam.cz a google.cz zaindexované moje stranky a já budu mít na stránkách odkaz na seznam i google bere se to jako zpětný odkaz ? Myslím tím, že mít vyměněné odkazy s takovýmy giganty jako je S nebo G je přece hrozně výhodné pro stránky co se týká s-ranku a pageranku.


Tak se ptám funguje to takhle?Nebo index-boti tyto odkazy ignorují nebo na ně neberou ohled.



Doufám že jsem to vysvětlil správně ;)
vertigo4
Profil
Fukla
Ale pro tebe není důležité kam odkazuješ, ale kdo na tebe odkazuje. Tím, že odkážeš na Seznam či Google, tak to nemá žádný význam pro tvůj web.
Nox
Profil
Asi ti moc není jasné co to "zpětný odkaz" znamená. To že si ty dáš na své stránky odkaz třeba na seznam.cz, tak to pomůže jen seznamu, od tebe k němu jde link, takže od tebe k němu se ranky předávají a boti putují...googlu je to třeba jedno, s pagerankem 10 ho netrumfne nic:)

Zpětnými odkazy se myslí odkazy, které z jiných stránek odkazují na tvé...z odkazů, které jdou od tebe mimo tvoji stránku nic nemáš (po rankové stránce)
Plaváček
Profil
Nox

To že si ty dáš na své stránky odkaz třeba na seznam.cz, tak to pomůže jen seznamu

Za určitých okolností to nemusí být tak docela pravda.
Nox
Profil
Plaváček
Tak jo, dostals mě:) A když už se tak stalo, mohl by si se s námi podělit o detaily:)
Fukla
Profil *
Myslel jsem že odkaz, který je důležitý pro roboty je platný jenom když odkaz na stránky je vzájemný. (On na mě já na něj) ale takhlet o asi zřejmě nefunguje že?
joe
Profil
Fukla
Řekl bych, že moc ne. Zkrátka se drž toho, že když na tebe bude odkazovat co nejvíc webů s kvalitním rankem, tím líp pro tebe.
Romanowar
Profil
Fukla

Ale pro tebe není důležité kam odkazuješ, ale kdo na tebe odkazuje. Tím, že odkážeš na Seznam či Google, tak to nemá žádný význam pro tvůj web.

Myslím, že by ti to naopak část ranku sebralo, takže dávat na stránky zbytečný linky, to bych nedělal. A když už, tak s rel="nofollow"
ninja
Profil
1. Odkaz na vase stranky se hodnoti i kdyz neodkazujete zpet na ne. Vetsinou se to naopak hodnoti lepe, protoze vymene odakazy jsou neco co vyhledavace nemaji radi, ale zalezi na dalsi rade faktoru. Rozhodne ale neni potreba odkazovat zpet.

2. Odkazovat ze svych stranek na nejake jine, velmi duveryhodne (google, seznam, wikipedie, univerzity, atd.) muze byt prospesne budovanim dobreho "sousedctvi", ale opet, neni to takto jednoduche. Na jine stranky odkazujte v pripade, ze to ma opodstatneni v ramci obsahu konkretnich stranek.
Timy
Profil
Stačí si přečíst, jak funguje SRank:

„Jak svým stránkám zvýším S-rank?
S-rank se počítá automaticky a nelze jej snadno ovlivnit. Snažte se, aby na vaše stránky vedly odkazy z jiných stránek. Sami odkazujte na tematicky související stránky na jiných webech.“


Evidentně si pomůžete, i když budete vy sami odkazovat tématicky související stránky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0