Autor Zpráva
rad
Profil *
mam stranky http://www.garaztattoo.cz/ - kodovani charset=iso-8859-1" - takze diakritiku zapisuju - napr Garáž tattoo - garáž tattoo - má to nějaký význam ?? je tak napsaná celá stránka díky za odpoved cus
Chamurappi
Reaguji na rad:
Nemá.
rad
Profil *
takze vyhledavace to vidi jako Garáž tattoo - myslím tohle ? Garáž tattoo ?
vydrus
rad
Jo.
Marek Prokop
Teoreticky by měly vyhledavače zápis českých znaků entitami zvládnout. V minulosti jsem se ale setkal s tím, že některé vyhledavače měly ve speciálních případech s entitami problémy, a proto bych je považoval za mírně rizikový prvek. Pokud se můžete kódování entitami jednoduše vyhnout, vyhněte se mu. Pokud by náklady na změnu byly vysoké, nechte to být, ale občas si zkontrolujte, zda vaše stránky všechny důležitější vyhledavače indexují správně.
vydrus
Teoreticky by měly vyhledavače zápis českých znaků entitami zvládnout.
Nikdy jsem neměl podobný problém, jen u vyhledávače Yahoo! a ještě pár (ne českých) mi entitu » označilo ve výsledcích jako ". A bylo to zapsáno entitou, ne znakem...
Chamurappi
Reaguji na rad:
Kdybys používal XHTML, tak obecné (jmenné) entity fungovat nemusí, spolehlivé by byly jen číselné.
Ale ty jedeš v HTML, kde problémy nejsou.
rad
Profil *
mám takový problém se seznamem je mozne ze je to prave kvuly tomu kodovani na dotaz garaz tattoo hledat ve svete je to ok ale hleadt v cechach stranky nenajde...
ninja
rad: Co vas probuh vede k tomu pouzivat pro ceske stranky kodovani ISO-8859-1 a zapisovat diakriticke znaky html entinami?!
rad
Profil *
no to je dobry dotaz akorat to neodpovida na dotaz muj ...takze ? reseni ? prepsat kodovani a psat česky ?
Timy
rad
prepsat kodovani a psat česky ?
Jistě.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: