Autor Zpráva
filio
Profil *
Mám web neco.cz a ten je psaný česky zajimalo by mě když bych homepage předělal do angličtiny jestli by zůstaly současné ranky a google by ji začal zobrazovat mezi anglickými stránkymi?

Nebo jestli mám raději vytvořit nový adresař na webu např. neco.cz/en/ a zde umístit anglickou verzi? a nebo je to celý blbost a je lepší koupit novou domenu neco.com a na tu odkazovat ze stránky neco.cz?
filio
Profil *
A pokud koupit novou doménu tak s jakou koncovkou pokud jsou .com a .net obsazený? Slyšel jsem, že .org je lépe ceněná doména? Ale není to blbost dávat anglickou stránku s games na doménu .org ?
Marek Prokop
Profil
PageRank se změnou obsahu nezmění. Druhé části otázky -- zda by ji Google začal zobrazovat mezi anglickými stránkami -- nerozumím. Myslíte fulltextový vyhledavač Google a filtr na jazyky v pokročilém hledání?
filio
Profil *
Například pokud bych se chtěl zaměřit na frázi 'a games' a chtěl bych využít ranků nějakého webu například hry.cz, který bych změnil na anglicky psanou stránku, optimalizovanou na klíčové slovo 'a games'

Zajímalo by mě zda by se potom začla zobrazovat ve výsledcích googlu pro anglicky psané stránky :
http://www.google.com/search?client=opera&rls=en&q=a+games&sourceid=op era&ie=utf-8&oe=utf-8
Marek Prokop
Profil
Odkaz, který uvádíte, zahrnuje všechny stránky nalezené na slovo games (slovo a je nejspíš 100% stop word). Nejsou v něm jen anglicky psané stránky.

Mimochodem, co znamená fráze "a games"? To je nějaký speciální druh her? Pokud ano, asi by to hledající museli zadávat v uvozovkách, jinak Google "a" potlačí jako stop slovo.
filio
Profil *
Například podle :

https://adwords.google.com/select/KeywordToolExternal

Je přibližný objem vyhledávání za červenec přesná shoda hledaného výrazu 'a games' 18 100.
(Výsledky jsou přizpůsobeny pro jazyky a země, které si zvolíte níže: angličtina, všechny země a teritoria). A nebo co třeba u výrazu 'most fun games' ??
Marek Prokop
Profil
Ale jo, já věřím, že se [a games] hledá, ale otázka je, co to znamená. Doporučuju vám si to předem zjistit, protože jinak o tom asi stránku těžko napíšete. [most fun games] je asi jasné.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0