Autor Zpráva
rad
Profil *
dobrý den před nedavnem jsem pouzil sluźbu google pro webmastery - prvni udaj google prosel stranky 9.8 - to byla jen zaregistrovana domena --- nebyl obsah teda byl ale jen od hostingu
to bylo naposledy kdy tam google byl
hlasi mi ale chybu Krátké popisy META - muzu se zeptat co to je a tyka se to coucasneho obsahu nebo toho od hostingu toho z 9.8 ?
nevim zda se mi to uzitecne ale take tezkopadne taky se mi zda ze google neposkytuje nejake info jak treba vec zmeni nebo co konkretne je spatne - teda ja treba plne nerozumim co bych mel opravit pri chybe Krátké popisy META a take jestly je ta chyba moje nebo z te posledni navstevy diky za odpoved
rad
Profil *
ok takze je to asi z toho 9 teda urcite protoze google pise kdyz jsme prochazely vas web...kdy tak muzu cekat ze se na me zase podiva ??? a taky je nejaka moznost toto zrychlit ? nebo alespon pro jednou ?
Nox
Profil
Zaprvé - piš prosím čitelně, je to velmi náročné tvůj text luštit

Zadruhé - tipuju že se tím myslí http://www.jakpsatweb.cz/meta-tagy.html uvedené na začátku, možná chybí a je to rada aby jsi si je doplnil

a taky je nejaka moznost toto zrychlit ?
V Google webmasters tools je možnost nastavit četnost navštěvování, cosi jako pomalá/normální/rychlá. Nevím jestli to skutečně má nějaký efekt,
ale je to tam, hledej
niCe
Profil
Optimální popisy META description by měly být v souvislých větách, alespoň 100 znaků s co nejvyšším obsahem klíčových slov. Zároveň je třeba si dát pozor na to, aby pro každou stránku existovalo unikátní META description, protože duplicitní META tagy se Googlu taky nelíbí.
shaggy
Profil
s co nejvyšším obsahem klíčových slov
preboha prečo?

Optimálny popis META description by mal byť taký, ktorý zaujme návštevníka. Mňa by umelo vytvorený text s vysokou hustotou kľúčových slov absolútne nezaujal.
A ak si myslíš, že veľká hustota kľúčových slov v description pomôže umiestneniu v Google, tak sa mýliš ;-)
niCe
Profil
To píšeš ty o uměle vytvořeném textu, který (ne)pomůže umístění v Google. Klíčové slovo nemusí znamenat hned něco co souvisí se SEO. Klíčovým slovem je myšleno slovo, které je klíčem k popisu obsahu na stránce. Proto by měl být v popise co nejvyšší obsah klíčových, jinými slovy relevantních, slov.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0