Autor Zpráva
Honzis
Profil *
Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s tím, na kolik vzroste Srank a GTPR po registraci do cca 200 největších českých katalogů ? Pokud nemáte zkušenost, tak nahoďte nějaký svůj odhad.
rammsteinmv
Profil *
200 je moc,to je spíš zbytečné,5,6 dobrých katalogů stačí,doporučuju katalogy seznamu,atlasu,centra,idnes a dmoz. Ale nečekal bych,že hned po registraci nějak výrazně vzrostou (a PR není všechno)
Richi
do cca 200 největších českých katalogů

ehm to jsem netušil že jich je až tolik, trochu jsi přestřelil ne? :-)

ale pravdaže registrace do co nejvíc katalogů neuškodí
salas
ja registroval www.modernisvet.com do 80 katalogů a za 20 dní mi srank skočil na 43 . Ale také je pravda, že na webu mam nějaké zpětné odkazy.
Hybrid
Profil *
myslím, že úplně zbytečně ztrácíte čas. Před podobnými aktivitami je vždy dobré nejprve odhadnout pracnost a dát ji do poměru s efektem, který to možná přinese
hele
Profil *
Hybrid
Nevidím v registraci do katalogů žádnou pracnost. S-Rank a GTPR se sice o mnoho nezvýší, ale přivede lidi na stránky.
ninja
hele: Nevidím v registraci do katalogů žádnou pracnost.

Pokud je tedy podle vas pracnost nulova (zadna), zaregistrujete mi 30 webu do katalogu? Asi ne, ze. Kazda prace neco stoji a je otazka, jestli registrace prinese vice uzitku, nez jake jsou na ni naklady. Krom 5-6 katalogu jsou IMHO vse vyhozene penize (cas).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: