Autor Zpráva
George11
Profil *
Zdravím, chci se zeptat jak zvíšit návštěvnost mého webu http://sleduj.i-crazy.eu/ prosím o rady, do nějznámějších katalogů by to mělo být registrované (aspoň z nich chodí nějaký ten človíček)
ninja
Profil
George11: zadny magicky zpusob neexistuje. Tedy:

1. Davat zajimy obsah
2. Informovat o vasem webu na jinych webech strankach, ktere maji prunik cilovych skupin.
3. Ziskavat zpetne odkazy pro lepsi umisteni ve vyhledavacich (dost se shoduje s bodem 2).
4. Zkusit offline propagaci
5. Mit trpelivost.
Hybrid
Profil *
Predne doporucuji provest analyzu klicovych slov, ktera se k danemu tematu vztahuji. Na zaklade vysledku analyzy lze optimalizovat stranku na dane fraze a ziskavat zpetne odkazy nejlepe z tematicky podobnych webu.

Mimo diskusi:
Pane ninja,
jiz po nekolikate mam pocit, ze vzdy ochotne radite, ale nepodavate vubec zadnou hodnotnou informaci... Je to ucelne nebo se skutecne ze vsech sil snazite z dobre vule ? Kolikrat jste me uz dokonce dostal do pochybnosti, ale zatim jsem se nastesti nikdy nenechal nachytat :-)
OnZ
Profil
Hybrid
Mimo diskusi:
Pane ninja,
jiz po nekolikate mam pocit, ze vzdy ochotne radite, ale nepodavate vubec zadnou hodnotnou informaci... Je to ucelne nebo se skutecne ze vsech sil snazite z dobre vule ? Kolikrat jste me uz dokonce dostal do pochybnosti, ale zatim jsem se nastesti nikdy nenechal nachytat :-)


Nechápu proč krytizuješ(te), ale rozhodě poradil více než ty.
Nox
Profil
OnZ
Kritizovat
Jinak souhlasím

George11
Zvíšení ?

Na katalogy lidé moc nechodí, je to tak spíš na ranky

K tomu co psal ninja můžeš zkusit reklamní systémy - především AdWords (Google), pak možná Sklik (Seznam),
nastavení je trochu věda, tak je dobré si o tom něco přečíst (třeba www.vetrovka.cz , pak nápovědy přímo uvnitř systému).
Sám tam reklamu mám a dokonce na to občas někdo klikne ... doufam že ne konkurence:)

Pak třeba bannery na jiných webech (skoro vždy tedy placené)

Koukám žádný meta description, hlavně že generator je tam 2x

Sneslo by to určitě lepší design

Hybrid
Jaký jiný důvod než dobrá vůle přispění sem může mít? Co z toho autor má?
ninja
Profil
Hybrid: Myslim ze me rady byly prakticke. Nebo se domnivate, ze je nutne vzdy vyjmenovat vsechny reklamni systemy? Nebo rovnou navrhnout reklamni kampan?

U obecnych otazek davam obecne odpovedi, snazim se smerovat uzivatele, aby pouzili i vlastni hlavu. Pokud se jedna o konkretni otazku a zam odpoved/reseni, uvedu ji.

Ale ano, priznavam ze posledni dobou mi dochazi trpelivost. Neustale se tu lide ptaji na magicke furmulky, nebo uplne nejzakladnejsi veci, coz zbytecne rozmelnuje kvalitu nekterych diskuzi, kde napriklad Marek Prokop nebo Kajman_ davaji velmi fundovane rady.
George11
Profil *
Díky za rady, ty kampane mi nejak nenapadli, jinak co se tyce toho designu, je to ten kterej sme nasli na webu, jak ste si jiste asi kazdy vsiml je to sablona, ja sablony na WP neumim, a aby sme si jinechaly udelat, nato nemame finance... :(
Nox
Profil
George11
Na WP je spousta šablon
http://www.google.com/search?q=wordpress+template
(na té 2. sitě sou myslim pěkný)
Hybrid
Profil *
Ninja

Predpokladam, ze projekt, ktery zde predstavil George11 zrejme neni generatorem zisku a mozna se jedna o amatersky projekt/pokus. Z toho lze usoudit, ze napr. off-line propagace nebude vhodna.

Pokud se tedy soustredime na obecne principy zvysovani navstevnosti, rozhodne je nutne si 1. ujasnit, ceho chceme dosahnout a pokud to vime , najit vhodna klicova slova (ktera mohou pomoci i pri hledani tematicky podobnych webu) a z techto vysledku postupovat dale. Jakykoli jiny postup IMHO nema smysl.

Jinak nevim, co znamena "prunik cilovych skupin", ale pokud tento prunik hledate, bez prvotniho urceni cilu to zrejme stejne nema smysl.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0