Autor Zpráva
filio
Profil *
Včera jsem se koukal na svůj web který byl na 4. pozici na seznamu na slovo superhry na 2. pozici na webhry a na další slova byl v první desítce, ale dneska najednou kouknu a na seznamu muj web neni ani zaindexovanej jak je to sakra možný?
yFang
Profil
filio
Možná nějaká penalizace.
vertigo4
Profil
filio
Včera mi bylo dobře, dnes je mi špatně. Co je to za nemoc?
Když neuvedeš konkrétně web, těžko ti někdo pomůže...
filio
Profil *
123onlinehry.cz
vertigo4
Profil
filio
Asi Seznam penalizoval výčet těch klíčových slov dole.
filio
Profil *
Jako fajn, ale to ze to maj skoro vsechny weby co jsou v prvni 10 to uz nikoho nezajima...kam muzu napsat? A jak poznam, ze mam BAN ? A ja myslel, ze seznam nebanuje.
ZdeněkP
Profil
nám to dělá občas taky, bez důvodu, naštěstí vždycky se weby na přední pozice po cca dvou dnech vrátily
filio
Profil *
Diky moc! doufam, ze je to i muj pripad.
TomRossi
Profil
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=13&topic=8 1353 Mel jsem stejny problem. Ale uz je to ok
filio
Profil *
Web se stale ve vysledcich neobjevuje a S-rank me spadnul na 5 bodu...odpoved z helpdesku nulova...a navstevnost je o 80% mensi...takze fakt super
vertigo4
Profil
takze fakt super
To je opravdu super. Jsem rád když Seznam penalizuje podobné weby...
Railbot
Profil
Na to znám jedno škodolibé pořekadlo - dobře ti tak.
nightfish
Profil
online hry? něco podobného se teď řešilo v SEO konferenci
viz http://seo.nawebu.cz/200809/0035.html
neonyy
Profil *
dyt to dela kazdej : superhry-1000her.cz/ ; http://hry.nikee.net/ akorat jde o to jak dobre se to zamaskuje.
vertigo4
Profil
neonyy
dyt to dela kazdej
Někde se s penalizací začít musí.
Railbot
Profil
neonyy
Kdyz neco dela kazdej, tak to jeste neznamena, ze je to spravne. Beztak na to kazdej dojede, driv ci pozdeji.
neonyy
Profil *
Nechci tady hajit praseo, ale je pravda, ze by seznam.cz mohl zverejnit, alespon nejaky seznam penalizovanych webu kde by byl konkretni duvod proc byl dany web penalizovan nebo alespon nejake typove priklady co je zakazane, kazdy praseo expert by si to pak urcite rozmyslel. Podle me by mel seznam celkove vice komunikovat s webmastry.

A taky na druhou stranu to ze se web do ktereho pridame cca 10 klicovych slov dostane na 4. pozici na takovou frazi jako je superhry a predstihne tak i weby, ktere maji mnohem vice zpetnych odkazu a vyssi s-rank tak to je mozna taky dukaz toho, ze seznam fulltext dava prehnanou vahu na nektere faktory jakou je napriklad prehnana hustota klicovych slov, ktere pak vytvari nerelevantni vysledky na misto toho, aby vice hodnotil kvalitni zpetne odkazy.
Harwen
Profil
neonyy

Kdyby to udělali tak by "webmasteři" dovedli vytvářet ještě lepší MFA pač by věděli čemu se maj vyhnout ;-)
Railbot
Profil
Podle me by mel seznam celkove vice komunikovat s webmastry.
To by tam asi nikdo nedělal nic jiného, než odpovídal na všetečné dotazy dotěrných "webmasterů"

.„a vyssi s-rank
Ten jestli hraje nějakou roli, tak velice malou.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0