Autor Zpráva
Lister
Profil *
Ahoj, mám tu dvě menší otázky. Navzájem spolu nesouvisejí. Jde mi o to, jaká varianta je pro google nejlepší.
1.
a) E-SlovoSlovoSlovo.com
b) ESlovoSlovoSlovo.com
c) Slovo-Slovo-Slovo.com

2.
a) SlovoSlovoSlovo.domena.com
b) Slovo-Slovo-Slovo.domena.com
c) domena.com/Slovo-Slovo-Slovo
d) domena.com/SlovoSlovoSlovo

Jiné možnosti neexistují. Které 2 varianty jsou tedy pro google nej ?
Marek Prokop
Profil
Googlu je to úplně jedno. Pokud jste chtěl ve skutečnosti položit jinou otázku, tak ji položte, protože křišťálovou kouli tady asi nikdo nemá a z Vašeho příspěvku si ji domyslet nejde.
Lister
Profil *
Jinou otázku jsem položit nechtěl.
Zakládám stránky a logicky chci, aby měly co nejlepší úspěšnost pro google, ale i yahoo a mns.

Je to tedy opravdu úplně jedno ?
Marek Prokop
Profil
Ano, Googlu je to opravdu jedno. Já si ale stále myslím, že Vám o Google nejde. Proč byste měl chtít, aby byl Google spokojený či úspěšný. Nejde Vám spíš o to, co je nejlepší pro Vás? Pokud jde, musíte ale napsat, čeho chcete dosáhnout.

Nechci Vás trápit, takže to zkusím posunout trochu dál. Nejspíš Vám jde o to, aby se Vaše stránky nacházely na určité dotazy v Googlu co nejvýše. Ty rozhodující otázky ale jsou, jaké stránky a na jaké dotazy. Jde jen o jednu stránku v kořeni domény (subdomény či složky v druhém případě), nebo též o další stránky ve stejném umístění? Jedná se o jeden přesný dotaz tvořený trojslovnou frází bez dalších variant? Jedná se o mnoho různých dotazů obsahujících vždy jen jedno ze tří slov? Atd., atd.

Zkrátka, dokážu si představit mnoho různých variant toho, na co se vlastně ptáte, a na každou by byla odpověď trochu jiná.
Lister
Profil *
Aha, ano, jedná se jen o jednu klíčovou frázi tvořenou třemi slovy. Kdyz vemu v potaz tu doménu 2. řády, tak mi skutečně jde jen o to, abych se na frázi "slovo slovo slovo" zobrazil co nejvýše.

Stránky mají i další podstránky, které souvisejí s touto frází, ale o ty mi zas tolik nejde.

PS: zajímá mě teď hlavně otázka č1
ninja
Profil
Lister: Google ani vetsina ostatnich vyhledavu v soucasne dobe jiz klicova slova v nazvu domeny nezohlednuje v ramci serazeni vysledku.
Lister
Profil *
Dobře. Poradí mi tedy někdo jaká z těch 3 variant je nejlepší? (u první otázky)
ninja
Profil
Lister: nejlepsi bude varianta d) neco kratkeho.

Pokud ale vyzadujete mit ony 3 slova v domene, tak asi varianta c), pripadne b). Opravdu ale doporucuji variantu d).
vertigo4
Profil
Já bych volil 2c.
Marek Prokop
Profil
Díky za upřesnění. Pokud tedy

a) jde o pozici jen na přesnou frázi "slovo1 slovo2 slovo3",
b) žádné slovo jednotlivě ani ve frázi s úplně jiným slovem (jinými slovy), žádná kombinace dvou slov, ani jiné pořadí tří slov nepřipadá v úvahu,
c) na jiných stránkách webu nijak nezáleží a
d) nic jiného než (a) není cílem,

pak je nejvhodnější varianta 1c). Celý ten případ se mi ale zdá značně atypický. V praxi jsem se s tím, že by všechny výše uvedené podmínky opravdu platily, snad nikdy nesetkal.

V druhém případě připadá v úvahu asi jen 2c).
Lister
Profil *
Díky všem moc za rady. jdu tedy registrovat 1c)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0