Autor Zpráva
Maniak1987
Profil *
ahoj chci se zeptat zda je mozne ze me seznam vymazal z prvni pozice z duvodu ze stranka po 5 sekundach se presmerovala na muj hlavní web?
Plaváček
Profil
Nechápu moc otázku, ale domnívám se, že možné je úplně všechno. I to, co možné za normálních okolností není.
Maniak1987
Profil *
jako jestli je zakázaná metoda prsmerovavat automaticky na jiny hlavní web.Jestli to robot nebere jako spamovaní
Plaváček
Profil
Maniak1987

Jako pomohlo by jako, kdybys jako dodal konkrétní info, jako. Abysme věděli, jak se na to jako robot divá. Jako.
vertigo4
Profil
Maniak1987
jako jestli je zakázaná metoda prsmerovavat automaticky na jiny hlavní web.Jestli to robot nebere jako spamovaní
No řekni mi, proč by měl robot indexovat stránky, které jsou prakticky k ničemu pro normálního návštěvníka, když dochází k přesměrování jinam?
Maniak1987
Profil *
jako proto se prave ptám jestli to jako robot nevyhodnotil jako spam a proto me jako mel vymazat z vyhledavace jako.
vertigo4
Profil
Maniak1987
Bohužel, žádného "jaka" ani vyhledávač "jako" neznám, tudíž nemohu poradit.
Plaváček
Profil
Maniak1987

Jako já si právě jako myslím, že jako asi jako jo. To je jako hned.
Maniak1987
Profil *
tak to je jako v pr....:-( a myslíte kdyz přesmerovaní zruším že me zas jako robot zaindexuje?
vertigo4
Profil
Maniak1987
Jako myslím že jo. Ovšem nevím, za jak dlouho jako budeš mít web jako znovu zaindexovanej...
kvelbik
Profil
No tohle je ale přece zakázaná technika..pro přesměrování používej 301 Moved Permanently
Maniak1987
Profil *
a když jsem to přesmerovani zrušil zaindexuje me zase robot stranky nebo už ne?
vertigo4
Profil
Maniak1987
Nejspíš ano.
Maniak1987
Profil *
bych mozna mohl zmenit titulek a par textu aby to prilakalo roboty....

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0