Autor Zpráva
Shadowmen
Profil
Ahoj všichni,
jsem teď po operaci a sedím doma,takže mám dost času přemejšlet. Tím se mi v jednu chvíli vhonila do hlavy myšlenka a stále na ni nemám rozřešení.Snad mi někdo pomůže.

Při předpokladu,že přes přesměrování chybou 301 se přenáší PR a S-rank, je vlastně možné registrovat např.: 6 stránek najednou do katalogů, z toho na pěti mít pouze univezálni text a poté všech 5 přesměrovat na šestou a získat tím vlastně několikanásobně vyšší PR a S-rank?
nightfish
Profil
Při předpokladu,že přes přesměrování chybou 301 se přenáší PR a S-rank, je vlastně možné registrovat např.: 6 stránek najednou do katalogů, z toho na pěti mít pouze univezálni text a poté všech 5 přesměrovat na šestou a získat tím vlastně několikanásobně vyšší PR a S-rank?
1) zřejmě se nepřenáší celý rank, nýbrž jen jeho část (a nebo se předává postupně s časem)
2) HTTP hlavičku nelze poslat poté, co pošleš nějaký text
Shadowmen
Profil
2) HTTP hlavičku nelze poslat poté, co pošleš nějaký text

Ja tím myslel že každej web by měl svůj univerzální text, aby to nebyli všechno kopie.
A i kdyby byl přenos ranku poloviční, dalo by se tím vlastně dosáhnout pouze přes katalogy při dlouhodobé práci neomezeného ranku webu i bez výměny odkazů.
nightfish
Profil
Shadowmen
tak mě napadá - co když uděláš stejný web, ale bez přesměrování? když tam pak bude jenom odkaz na cílovou stránku, dosáhneš téhož, ne? (a ještě mě tak napadá - neříká se tomu doorway page?)
ovšem otázkou je, jestli investice času do vytváření takovýchto microsite není méně efektivní, než investice do vytvoření kvalitního odkazu, na který budou lidé odkazovat přirozeně...
Shadowmen
Profil
Shadowmen
tak mě napadá - co když uděláš stejný web, ale bez přesměrování? když tam pak bude jenom odkaz na cílovou stránku, dosáhneš téhož, ne? (a ještě mě tak napadá - neříká se tomu doorway page?)
ovšem otázkou je, jestli investice času do vytváření takovýchto microsite není méně efektivní, než investice do vytvoření kvalitního odkazu, na který budou lidé odkazovat přirozeně...

Heh, no jasna ze je lepsi vymenovat odkazy, je to jenom teorie ;-)
A udělat na stránce odkaz by mi bylo naprd ;-) ja tím myslel sjednocení PR a S-ranku nabytého z registrace v katalozích ;-)
Marek Prokop
Profil
Seriozní katalog Vám přesměrování nepřijme a odkazy z neseriozního katalogu mají zanedbatelnou hodnotu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0