« 1 2 3
Autor Zpráva
Bubák
Profil
ninja
Nahý Bflm Psvz
Nahý Bflm Psvz
BFU v tom neuvidí žádný rozdíl
ninja
Profil
Bubák: Na verejnych forech, v emailech a casto i na blozich lide vkladaji link s viditelnou URL. A tam potom rozdil je.
Millos
Profil
Dranel
Nie, ja som povedal ze ked mam na stranke odkaz Hriechy reklamy a pod tym sa skryva odkaz seo-hriechy.html tak to si takmer nikdy nevsimne ani skuseny uzivatel

ninja

jasne ak je v odkaze nazov suboru tak to je dolezite.


Viete co idem to hned premenovat, doteraz som tomu neprikladal taku vahu
imploder
Profil
Millos
Já jsem toho názoru, že bordel na webu nikomu neprospívá, ať už správcům nebo jakémukoliv druhu uživatelů. Přehledný systém v názvech je dobrá věc. Asi tak.
Millos
Profil
http://www.mbreklama.eu/clanok-hriechy-reklamy.html
http://www.mbreklama.eu/clanok-hriechy-reklamy2.html

Uz je to dufam lepsie
BetaCam
Profil
Railbot
Jako jedno z mála ve světě je vyhledávání v České republice doménou lokálního hráče - Seznamu, Google hraje druhé housle.

Na seznamu hledají lidé, kteří používají internet většinou jen příležitostně.

Google používají lidé kteří chtějí najít to co hledají.

Navíc seznam používají lidé kteří nechtějí jen vyhledávat, ale chtějí mít portál s novinkama a dalšíma informacema.

Lidé kteří vědí co chtějí jdou na vyhledávač ( google ), lidé co chtějí mít stránku se vším a "parodií" na vyhledávač používají seznam.

Nechci tím samozdřejmě snižovat kvality seznamu, ale ve srovnání s googlem je to opravdu jen "parodie".
Railbot
Profil
BetaCam
Jsi zcela mimo.
BetaCam
Profil
Railbot
Jsi zcela mimo.

Přesvědč mě o tom. :)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Railbota a BetaCama:
Myslím, že se těžko navzájem přesvědčíte nebo že jeden z vás přednese něco, co ten druhý neví. Asi nemá smysl v této debatě pokračovat.
Bubák
Profil
www.toplist.cz/stat/?a=history&type=4
BetaCam
Profil
Bubák

Mám takovej pocit, že sem byl špatně pochopen. Já sem nepopíral to, že seznam v ČR vede. Pouze sem konstatoval pravdu, že seznam oproti konfortu, který poskytuje google ve vyhledávání je proste seznam chudý příbuzný. Tím, ale nepopírám jeho oblíbenost v ČR.
ninja
Profil
BetaCam: pro vas je Seznam chudy pribuzny. Ovsem pouze ze sveho nazoru, pripadne nazoru svych blizkych, neni mozne usuzovat na celek.
« 1 2 3
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0