Autor Zpráva
equadla
Profil *
Ahoj,

chtěl jsem se zeptat, jak nejlépe provázat vlastní weby cca..

Jeslti má vůbec nějakou váhu mít v patičce odkazy typu: ubytování | penzion | hotel | botel | motel jak je to běžné na různých webech, nebo je třeba trošku víc proložit texty, které by mohly pomoci "relevanci odkazu" Jeslti-že chcete 'ubytování' nabízíme Vám náš server | 'penzion' který jinde nenajdete | náš krásný 'hotel' v centru prahy vás uchvátí

Mám tím namysli opravdu jen texty do patičky něco jako Doporučujeme nebo naše tipy: takže tam nemůžu psát slohy ke každému odkazu...

Co myslíte, popřípadě máte nějaký jiný nápad na co nejkvalitnější provázání vlastních webů?

Děkuji.
Dranel
Profil
Smíška odkazů je dle mě to nejhorší co může být. Už jen kvůli otmu, že uživatelé internetu mají tzv. reklamní blok, nebo jak se tomu říká (reklamám a všemu, co vypadá podobně, nevěnují pozornosti). Proto bych doporučil udělat krátký odstavec s doporučujícím textem. Nazvat třeba Tip nebo Doporučení. ToŤ můj názor.
equadla
Profil *
Dranel
Jedná se mi o vyhledávače, nikoli o uživatele.
ninja
Profil
equadla: vyhledavac, respektive jeho robot je taky uzivatel. A stejne tak muze mit reklamni slepotu, zvlaste na hromadu odkazu v paticce.
Dranel
Profil
equadla
Jedná se mi o vyhledávače, nikoli o uživatele.
Tak to to můžeš rovnou zabalit.
neonyy
Profil *
Ja osobne mam dobre zkusenosti s odkazem napr. h2 + s kratkym textem pod odkazem... je to lepsi nez 10 odkazu v paticce...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0