Autor Zpráva
gui
Profil *
Ahoj, každým týdnem se moje stránky propadnou o 2 místa ve výsledku vyhledávání. Nejprve jsem začínal na druhé pozici, nyní jsem až na 12 pozici. Proč se tak děje? Odkaz
Nox
Profil
Je to nová stránka? Pak by propad byl očekávaný

Každopádně téměř absence nadpisů, samá reklama, samý  , skoro žádný obsah...
ninja
Profil
gui: stranky prakticky bez obsahu, pouze se spoustou ukradenych obrazku. Pevne doufam ze se pravidelny propad jeste zrychly.
gui
Profil *
gui: stranky prakticky bez obsahu, pouze se spoustou ukradenych obrazku. Pevne doufam ze se pravidelny propad jeste zrychly.

Dík za upřímnost..
gui
Profil *
Co by sis představoval, abys na stránkách našel? Rád se poučím..
warman
Profil
kazdopadne pryc s tou google reklamou...
ninja
Profil
gui:Co by sis představoval, abys na stránkách našel? Rád se poučím..

Reportaze, rozhovory, souteze o osobni/podepsane predmety, kalendar kde je mozne ji videt, vlastni fotografie, videa, atd.

Nechci se te dotknout, ale na techto strankach nic nevydelas, ani s tebou nezacne spat.
Hybrid
Profil *
Nechci se te dotknout, ale na techto strankach nic nevydelas, ani s tebou nezacne spat.

holt... proste ne kazdy ma tak kvalitni prezentaci jako vy
Jimmy Hayek
Profil
Hybrid
proste ne kazdy ma tak kvalitni prezentaci jako vy
To má být výmluva, nebo povzdech?
Hybrid
Profil *
To má být výmluva, nebo povzdech?
povzdech a závist zároveň
ninja
Profil
Me spise zajima co vedlo gui k vytvoreni takoveho webu. Na fan-web je tam malo vlastniho obsahu, zadny uzivatelsky obsah, atd.
gui
Profil *
Reportaze, rozhovory, souteze o osobni/podepsane predmety, kalendar kde je mozne ji videt, vlastni fotografie, videa, atd.

JJ tak tyhle věci bych měl na webu rád, jenomže se těžko sháněj.. Ledaže bych osobní předměty podepsal já, do toho nepůjdu. Nejsou to oficiální stránky LB. Co mě k tomu vedlo? Sem se nudil a v hlavě žádný kloudný nápad... :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0