Autor Zpráva
jana.girl
Profil *
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak fungují nástroje pro vyhledání zpětných odkazů, chtěla bych si vytvořit nástroj, ale nepřišla jsem na to, jak robot vyhledává tyto odkazy. ´
DJ Miky
Profil
Robot postupně načítá a prochází stránky, hledá všechny odkazy, ty si ukládá někam třeba do databáze a následuje je dál. Tak postupuje pořád dál. Roboti také většinou vynechávají odkazy s rel="nofollow" a pokud vím, tak neumí ani odkazy pomocí např. JavaScriptu.
svadla
Profil
Mozna mysli jak zjistit ktere stranky na tu zadanou odkazuji, znas link:www.neco.cz v googlu? tak asi tak nejak
imploder
Profil
svadla
Mozna mysli jak zjistit ktere stranky na tu zadanou odkazuji, znas link:www.neco.cz v googlu? tak asi tak nejak
To mi nefunguje. Nebo tak napůl. Rozhodně to nedokáže ani zdaleka najít všechny odkazy ze stránek Googlu známých, které na stránku vedou. Na zjištění počtu zpětných odkazů je to nepoužitelné.
Jimmy Hayek
Profil
imploder
Ano, Google totiž počítá pouze kvalitnější zpětné odkazy... kde je ta hranice kvalitní/nekvalitní ovšem nevím ;-)
imploder
Profil
Jimmy Hayek
má i nějakou funkci co počítá všechny?
Jimmy Hayek
Profil
imploder
Co já vím, tak ne... pro tyhle věci je lepší použít Yahoo
imploder
Profil
Jimmy Hayek
http://siteexplorer.search.yahoo.com/
dík za tip
Nox
Profil
imploder
Má funkci co zobrazi vsechny - je v Google Webmasters Tools (nebo jak se to jmenuje),
Ale přílis detailně a nepřehledně

Nejradši používám www.nastroje-seo.eu
přehledné, i s ranky vypsané
jana.girl
Profil *
A když si chci bez použití vyhledávače a vytvořených nástrojů ověřit, zda odkaz je na nějaké stránce funkční?
Railbot
Profil
jana.girl
Tak jdeš na tu stránku a podíváš se.
jana.girl
Profil *
Hm tak díky, to mě fakt nenapadlo :-) ale chtěla jsem vytvořit nástroj
svadla
Profil
jana.girl

mrkni sem

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0