Autor Zpráva
Jannie
Profil *
Dobrý den, ráda bych se zeptala zkušenějších, za jak dlouho se tak stabilizuje moje pozice ve vyhledavačích. Aktuálně teď se pohybuje někde kolem 1- 30 pozice na určité klíčové slovo. Nový obsah je nahrán cca měsíc.
xerno
Profil *
Jannie
Tak to je divný, mě to slibovali že to bude za 72 hodin, pak už jsem to nějak nekontroloval, ani nevim jak to dopadlo.
A prozradíš své stránky?
Marek Prokop
Profil
za jak dlouho se tak stabilizuje moje pozice ve vyhledavačích

Nikdy.

Mohou ovšem nastat dva případy, kdy lze pozici z praktického pohledu chápat jako stabilní:

1) Jste natolik vzadu, že pozice nemá reálný význam, a neděláte nic proto, abyste se dostali výš.

2) Jste první s obrovským náskokem před jakoukoli konkurencí a nová konkurence nevzniká.
Morasino
Profil
Tak to je divný, mě to slibovali že to bude za 72 hodin, pak už jsem to nějak nekontroloval, ani nevim jak to dopadlo.
To ti sliboval kdo? Muzes mi to prozradit? :)
Ice
Profil
Morasino
ironie?

3. seznam a jeho aktivity viz reality, práce www.sreality.cz
Jannie
Profil *
Děkuji Marku. Je mi jasné, že nic nevydrží věčně, obzvlášť v oblasti SEO, ale měla jsem spíše na mysli, kdy zmizí výkyvy typu z 1 na 50 pak třeba na třetí atp. Tedy jestli vůbec někdy zmizí :)
Ice
Profil
Jak píše Marek. Nikdy.
Shadowwolf
Profil
Ice: Nedramatizuj to:-). K nějakým výkyvům dochází vždy, ale tohle je trochu moc ... to o čem mluvíš předpokládá zásah do algoritmu vyhledávače a stává se mi to na seznamu. Na googlu obvykle nahoru, dolů a pak na +/- stabilní pozici, kterou už on-page faktorama moc neovlivníš, pokud samozřejmě nezměníš komplet obsah.

Jannie: Sežeň si nějaké zpětné odkazy a situace se relativně uklidní.
ninja
Profil
Jannie: zhruba za 3-8 mesicu se pocet prichozich navstevniku z vyhledavacu ustaly, respektive dal pokracuje relativne rovnomernym (bit treba exponencialnim) rustem. Zalezi na oboru. Samozrejme za jinak stejnych podminek.

Prvni pul rok zivota noveho webu nema moc cenu na vyhledavace koukat, hrozne to lita.
Morasino
Profil
ironie?
Ne.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0