Autor Zpráva
Jan Rippl
Profil
Dobrý den.
Měl bych jednoduchý dotaz pro ty, kteří využívají v rámci svého účtu u spol. Google, Webmasters Tools.
Jedná se o to, že před cca 2 měsíci se u každé přidané stránky zobrazovalo datum, ve které byla příslušná stránka(y) navštívena(y) vyhledávacím robotem (googlebotem). Nyní se již zobrazuje jen hláška "Prohledávač Googlebot úspěšně navštívil vaši domovskou stránku." bez datumu.

Zajímalo by mne, zda je to jen u mne (u mého účtu, či se jedná o nějakou globální změnu "k lepšímu".
Díky za odpovědi.
ninja
Profil
Co znamena "kazda pridana stranka"? Zkuste blize popsat kde se udaj ma zobrazovat.

Ale nikdy jsem si nevsiml, ze by Googlu zobrazoval datum navstevy stranky. Dokonce ani nevim, ze by ukazoval vsechny jim prochazene stranky.
Jan Rippl
Profil
Opravuji se:
Datum se týká každé přidané domény.
Na "řídícím panelu" jsou vypsané domény, které uživatel přidal do webmasters Tools. Po kliknutí na některou z nich, uživatel vidí toto:
Náhled v png

Je tam i popisek :)
vydrus
Profil
Jan Rippl
Já to tam taky (ne)mám. Každopádně se vždy můžeš kouknout na datum poslední indexace do google cache té které stránky, o kterou máš zájem.
juk_jana
Profil
Tak já tam tu informaci nemám taky a navíc mám u většiny sitemap status "Nevyřízené" a když jsem zkoumala datum posledního stažení je to někde mezi 21.-22.10. Před tím to bývalo běžně v rozsahu hodin...
ninja
Profil
Jan Rippl: me by spise trapilo tech 394 nenalezenych stranek, nez datum posledni navstevy Googlubota. Jisty prehled se da zjistit v Nastrojich z grafu indexace, pripadne zcela presne z logu webserveru.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0