Autor Zpráva
haf
Profil *
dobrý den,

když si na stránce http://www.nastroje-seo.eu/odkazy-na-domenu zjistím počet odkazů odkazujících na mou doménu, ale vím, že dalších 10 celkem dobrých (S-rank kolem 40) webů na mou doménu odkazuje z hlavní stránky, ale nejsou tam uvedené (pravděpodobně, protože jsem je tam vložil nedávno), znamená to, že Seznam je při vyhodnocování výsledků ještě nezahrnuje?
Nebo ano?
Marek Prokop
Profil
Znamená to, že je Seznam možná někdy zahrnoval, možná nikdy nezahrnoval, možná zahrnuje, možná nezahrnuje, možná bude někdy zahrnovat, nebo možná nebude nikdy zahrnovat. Jinými slovy neznamená to vůbec nic.

Já proti podobným nástrojům vůbec nic nemám, ale pokud se chcete SEO aspoň trochu věnovat, používejte je jen tehdy, když naprosto přesně víte, jak vlastně fungují. Jiná věc ovšem je, že když budete vědět, jak takové nástroje fungují, asi ztratíte důvod je používat.
haf
Profil *
děkuji, to mi opravdu pomohlo
Marek Prokop
Profil
Asi to myslíte ironicky, ale s tím se nedá nic dělat. Žádný způsob, jak zjistit, které zpětné odkazy Seznam zohledňuje, neexistuje.
rad
Profil *
Rád bych se připojil dotazem který souvisí. Kdy vyhledávače objeví odkazy na moje stránky, popřípadě objeví je někdy ?
Plaváček
Profil
Kdy vyhledávače objeví odkazy na moje stránky, popřípadě objeví je někdy ?

rad

Pokud na tvůj web vede alespoň jeden odkaz z jiného webu, který vyhledávač zná, objeví tvé stránky určitě.

Doba, za kterou se tak stane, je variabilní a nedá se přesně stanovit.

Obecně je ale Google řádově rychlejší, než robot Seznamu. Seznamu můžeš stránku podstrčit pomocí tohoto formuláře: http://search.seznam.cz/pridej-stranku . Pro Google pak zde http://www.google.com/addurl/ .

Občas to funguje.
rad
Profil *
díky, můj dotaz byl špatně položen měl by spíš znít Kdy vyhledávače zohlední stránky odkazující na mě a zohlední je někdy ? ale na obě části otázky bych si mohl odpovědět už sám - obeví je tehdy když na ně vede nějaký známí odkaz a to jestly je zohlední při výsledcích a jak nikdo přesně neví :)
díky
Marek Prokop
Profil
obeví je tehdy když na ně vede nějaký známí odkaz a to jestly je zohlední při výsledcích a jak nikdo přesně neví

Ano, přesně tak to je.
ninja
Profil
„obeví je tehdy když na ně vede nějaký známí odkaz a to jestly je zohlední při výsledcích a jak nikdo přesně neví“

...jeste bych doplnil ze cim podobnejsi a vyznamnejsi stranky jsou , tim spise a drive se vysledek projevi.
rad
Profil *
takze z tohoto muzu usuzovat napriklad zaregistroval jsem stranky do x katalogu, vedou na ne i odkazy odjinud ale google pri dotazu link: mi vyjede jen 5 odkazu ktere si myslim ale nejsou tak vyznamne...podobne seznam...
Plaváček
Profil
rad

ale google pri dotazu link: mi vyjede jen 5 odkazu

Google na link: zobrazuje jenom vybrané odkazy, nikoliv všechny.

podobne seznam

Seznam.cz dotaz link: nezná.

Registrace do X katalogů je v drtivé většině zbytečná ztráta času.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0