Autor Zpráva
toník
Zdravim, mam dotaz...

Provozuji eshop, ktery je postaveny na kodu zencart. Chci si vylepsit pozice ve vyhledavacich budovanim kvalitniho obsahu tak, ze budu psat na eshopu blog s clanky, jenz budou souviset s produkty, ktere prodavam.

Blog bych postavil na kodu wordpress, nebo jinem blogovacim systemu... cili ve vysledku by to vypadalo nejak takto:

www.tonikuv-obchod.cz - homepage eshopu resp. zencartu
www.tonikuv-obchod.cz/clanky/ - homepage magazinu resp. wordpressu

Mno a muj dotaz je tento: bude se mi pocitat kvalita webu resp. kvalita obsahu v ramci celeho webu resp. homepage eshopu pokud ten obsah mam postaveny na jinem systemu nez hlavni web a pokud je ten obsah v podslozce /clanky/ ?
vydrus
toník
Co myslíš tou kvalitou?

obsah mam postaveny na jinem systemu nez hlavni web
To je úplně jedno.
toník
kvalitou myslim pozice ve vyhledavacich
vydrus
toník
Podle mě se "kvalita" bude vztahovat jen na blog + podstránky (články), kde bude hodně hodnotného obsahu a klíčových slov.
toník
jeste bych to upresnil:

varianta A
1) zencart + wordpress = obchod na hlavni domene + magazin na podstrane

varianta B
2) zencart + implementace blogu do shopu = obchod na hlavni domene + clanky magazinu na hlavni domene

varianta B by pro me znamenala investovat ponize do implementace blogovaciho systemu do shopu cili je slozitejsi a nakladnejsi... variantu A si umim udelat sam...

Mno a jde mi o to, zda ve vztahu ke zlepseni pozic ve vyhledavacich shopu tedy hlavni domeny je lepsi varianta A nebo B... nebo je to jedno?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: