Autor Zpráva
Filip
Profil
Dobrý den,
Zakládám eshop a narazil jsem na jeden "seo problém".
Budu nabízet větší množství produktů, takže by bylo velmi zdlouhavé a namáhavé ke každému vypisovat svůj popis. Popisem myslím text formátovaný do odstavců, ne jenom seznam vlastností produktu. Můj dodavatel má na svých webových stránkách všechny produkty s popisem (cca 1500 znaků u každého produktu). Když zkopíruji do svého obchodu popisy od dodavatele (s jeho svolením), je možné, že mě google vyřadí z vyhledávání kvůli duplicitě nebo že na můj web bude uplatňovat nějaké jiné sankce?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Filipa:
Za duplicitu se nevyřazuje, ani nesankcionuje.
bohyn
Profil
Za castecnou duplicitu (popisek) nic nehrozi, pri uplne duplicite (web na vice domenach) si google jednu domenu vybere jako dulezitejsi a ostatni penalizuje, ale nevyradi.
Filip
Profil
Tak to je super... Díky... Ale stejně by asi bylo lepší mít unikátní obsah, že?
joe
Profil
Filip
Každé třetí slovo změň...

Pochybuju, že když se bude jednat o jiný web, i když se stejným obsahem popisu u zboží, budeš za to nějak penalizován. Kdyby to tak bylo, půla eshopů by "byla ze hry", protože ono se to dělá tak, že když někdo má stejnou věc, tak se to prostě zkopíruje odjinud a to i bez svolení... znám z vlastních zkušeností plnění eshopu.
Richi
Profil
Reaguji na Filipa:
Za duplicitu se nevyřazuje, ani nesankcionuje.


myslím že nemáš pravdu, za duplicitu se sankcionuje, jak a v jakém rozsahu už záleží na konkrétním vyhledávači

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0