Autor Zpráva
matysekkk
Profil *
zdravím,zajimalo by me jak treba google nebo seznam tresta stranky ktere jseu vytvořeny umele jen na dosazeni vysokych pozic ve vyhledavacich.
Konkretne vezmeme treba eshop www.kasa.cz nekdo si zaregistruje domenu www.kasa.org a do titulku ...nadpisu a celý zdrojovy kod optimalizuje na výraz www.kasa.cz je to nejak pravne napadnutelné?
Bubák
Profil
Já jsem na "www.kasa.org" nikde výraz "kasa.cz" nenašel, pro jistotu jsem se díval i do google cache.
matysekkk
Profil *
ne to byl jen příklad s tou kasou pro lepší pochopení.Nevedel jsem vudec ze www.kasa.org je zaregistrovaná.....jde o princip zda za to muzete dostat BAN.
vydrus
Profil
matysekkk
Ban? Na co?
martasekkk
Profil *
jak na co?
Lexter
Profil
Spíš za co. Já myslím, že to tak drastické nebude, pokud ovšem na druhé doméně nebude umístěn stejný obsah, pak by se jednalo o duplicitu.
martasekkk
Profil *
takze treba kdyz si otevru autobazar zvolim si domenu www.aaaauto.biz a do titulku a vse napisu aaaauto.cz aby byl na prvni strance u seznamu na toto slovo tak se nic nedeje?
Mackiee
Profil
Myslim, ze jediny kdo proti tobe muze v takovem pripade neco udelat je prave AAAauto.
Railbot
Profil
martasekkk
Tak nebudeš na první, nejspíš ani na druhé a třetí stránce, takže se nic nestane. V případě, že někdo výrazně parazituje na jiné stránce, vždy to musí posoudit nějaký člověk a ten rozhodne o penalizaci. Pokud bys měl stejný obsah, tak z hlediska vyhledávače se nic moc neděje, protože duplicita není nic, za co by se trestalo, ale po právní stránce už by to bylo horší.
Lexter
Profil
Railbot
Díky za objasnění ;).
martasekkk
Profil *
Railbot

nemyslim si ze bych nemel byt na prvni strance.Z pohledu sea ma nazev domeny velmi dulezitou vahu.nejde o duplicitní obsah...stranka by mela svuj obsah vetsinou tam obsah zadny neni .jsou tam pouze odkazy s reklamou...ktere odkazují na konkurenční weby .
Railbot
Profil
Z pohledu sea ma nazev domeny velmi dulezitou vahu
Ne, není to pravda.
Jimmy Hayek
Profil
martasekkk
Z pohledu sea ma nazev domeny velmi dulezitou vahu
To je možné, ale málokdo se dívá na doménu z moře...
matysekkk
Profil *
Railbot

jo je to pravda
+ dobry zdrojak a kvalitni zp.odkazy a vysledek se dostavý...
Railbot
Profil
matysekkk
Hmm, ne. Ale přemlouvat tě nebudu. Už jsme stejně mimo téma.
ninja
Profil
V obchodnim pravu je nekolik paragrafu, ktere se k tomu vztahuji. Tudiz v pripade ze by to puvodnimu subjektu vadilo, ma pravo se u soudu domahat, aby to "kopirujici" web nedelal.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0