Autor Zpráva
Dudyn
Profil *
Zdravím všechny. Nevíte někdo čím by mohlo být to, že při fulltextovém hledání na seznamu - seznam nenajde žádnou stránku z naší domény www.sexkauf.cz. Až při přepnutí na záložku "hledej ve světě" se zobrazí indexované stránky v seznamu... posílal jsem emailem dotaz na Seznam - asi před půl rokem - zatím bez odpovědi :) Snad budete vědět tady co s tím ? Doména jede asi 6 let, Google ji indexuje bez problému jako CZ, sitemap i robots.txt máme.. Předem díky za rady nebo názory.. Zdenek.

http://www.sexkauf.cz
Ice
Profil
"hledej ve světě" - to hledá google a ne seznam.
Dudyn
Profil *
m.
Víme... to problém neřeší.
Dudyn
Profil *
"hledej ve světě" - to hledá google a ne seznam.
Víme - nicméně to problém neřeší :)
Plaváček
Profil
Dudyn

Vzhledem k tomu, že Seznam tvůj web neindexuje vůbec, existují v zásadě dvě možnosti:

1. chyba v indexu Seznamu, prostý dotaz na podporu to většinou vyřeší, zkus jim napsat znovu
2. penalizace za skrytý text v hlavičce webu (i když z mých zkušeností vyplývá, že Seznam nebývá tak přísný a tuto praktiku postihuje většinou pouze snížením ranku a propadem v SERP)

Mimochodem - co prosím znamená terminus technicus SEO katalog a jak téma katalogu souvisí třeba s článkem, že nějaká herečka je po porodu?
Richi
Profil
já bych to dle http://search.seznam.cz/?q=site%3Ahttp%3A%2F%2Fwww.sexkauf.cz%2F&mod=f viděl na jasný ban :-)

chyba v indexu jak píše Plaváček je málo pravdepodobná

nebylo třeba na té domene v minulosti něco jiného?
Dudyn
Profil *
Býval tam dřív Sexshop - nikdy nic protiprávního apod...

Napíšu znovu na Seznam, ale nemyslím si, že by si s tím tam někdo lámal hlavu -

Přidám jim odkaz sem do diskuse :)
Dudyn
Profil *
Zaráží mě právě, že doména vykazuje S-rank 80/100 a ve fulltextu seznamu není nikdy ani řádka - bude tam asi určitě BAN ze strany Seznamu - napsal jsem jim email s žádostí o oficiální vyjádření k Sexkauf.cz - BAN - podruhé, na více kontaktů ze Seznamu.

Před půl rokem jsem se dotazoval na Seznamu na něco podobného a dodnes mi nikdo ze Seznamu neodpověděl... chápu, že podobných emailů dostávají asi milion denně, ale i přesto by na ně mohl někdo odpovědět alespoň nějakou automatizovanou formou...

Je to divné..
Dudyn
Profil *
Takže Seznamu se musím trochu omluvit (i když...) - v minulosti měla tato doména duplicitní obsah s jinou naší doménou, ale je to tak 2 - 3 roky zpět... proto ji na fulltextu Seznamu vyradili (Zabanovali) .. Akorát by tedy asi na Seznamu měli také sem tam zjišťovat aktuální stav dané domeny . .protože nebít toho , že jsme se ozvali . .tak by byla doména mrtvá nadoživotí .. to jako, že do konce života ...
Dudyn
Profil *
BTW

všem tady moc díky za Vaše rady, připomínky atd.

Odkaz na toto forum budiž nedílnou součástí všech stránek na zmíněném webu.

Díky Zdenek

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0