Autor Zpráva
Tomasds
Profil
V google analytics vidím v tabulce klíčových slov, že nejvíce návštěv mi na web přivádí dvě fráze. Jedna je vyloženě www.mojedoména.cz a druhá site:www.mojedoména.cz.

Jak tomu mám rozumět? Přece je nesmysl, aby mě někdo našel díky tomu, že název mé domény tak jak je, napíše do vyhledávače.
bohyn
Profil
Tomasds
Blbost to neni, spousta lidi si vyhledavace plete s adresni radkou. Do ni pak pisou adresu nebo titulek stranky. Co je zvlastnejsi je to site:
ninja
Profil
Tomasds: jsou tech pristupu radove jednotky, nebo desitky?
Tomasds
Profil
bohyn
Máš pravdu, že jsem o tom nedávno něco četl. A myslím že tam i Yuhů psal, že takových lidí je překvapivě hodně a že se to stává i jemu.. něco ve smyslu "když je ruka rychlejší než hlava".

Přesto mě ten počet dost udivuje a to site: to nevysvětluje vůbec.

ninja
Celkem asi 15 denně, web funguje 10 dní, tak to je zatím slabota.
Marek Prokop
Profil
spousta lidi si vyhledavace plete s adresni radkou

Jestliže něco dělá dlouhodobě spousta lidí, pak se nejspíš nepletou. Dělají prostě to, co funguje.

Tomasi ds, podívejte se u toho site:, jaké je procento nových návštěvníků. Ve skutečnosti to totiž může být třeba jen jediný návštěvník, který k Vám příšel přes site: poprvé a od té doby již chodí přímým zadáním adresy.
Tomasds
Profil
Marek Prokop
u _adresa_ 88,89 % nových návštěv
u site:_adresa_ 0,00% nových návštěv ..

tak se snad dá čekat, že už se to objevovat nebude.
Marek Prokop
Profil
Může se to objevovat i dál. V Google Analytics návštěvy bez referrera nepřebijí první návštěvu téhož návštěvníka z vyhledávání. Důležité je, že právě z nulového procenta nových návštěvníků víte, že se jedná stále o toho samého.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0