Autor Zpráva
flying gentleman
Profil
ahojte, mam svy osobni stranky, ktery jsou i v Seznamu, ale ted jsem si procital statistiky z pocitadla co mam na strance a objevil jsem, ze nekdo ke me prisel na frazi "ucit php". to je jeste v poradku, pruser je, ze seznam odkazuje na tuto frazi na stranku mojeadresa.wz.cz/clanky.php, ale tento soubor uz delsi dobu neexistuje.proc to seznam jeste nezaregistroval?nebo mu musim nejak pomoct?
Falco
Profil
Záleží na tom, jak máš dloho ten soubor smazaný (nebo přepsaný). Seznam ti nemůže za pár hodin znovu "aktualizovat" stránky. Alespoň u Googlu to trvá kolem 6 týdnů +-. Google ovšem můžeš na své stránky upozornit pomocí XML a zaindexuje tě během několika dní (možná i hodin), o Seznamu nemám informace.
Acci
Profil
Zkus to přesměrovat pomocí 301 na novou adresu
flying gentleman
Profil
ja nevim, ale me to prijde jako blbost znovu vytvaret soubor clanky.php a presmerovavat ho na vyber.php.
tento nový soubor existuje od 27.5.2005, myslim, ze to uz je dost dlouha doba, nemyslite?
Falco
Profil
Nelam si s tím hlavu. On Seznam si s tím (snad) časem poradí.
To přesměrování bych taky nedoporučoval, protože ne každý návštěvník po kliknutí ve vyhledávači má chuť z té stránky jít zas na nějakou jinou, prostě ho to odradí.
Acci
Profil
znovu vytvaret soubor clanky.php a presmerovavat ho na vyber.php
Nemusíš ho znova vytvářet, stačí do .htaccess vložit
Redirect /clanky.php http://misulinek.wz.cz/vyber.php 


protože ne každý návštěvník po kliknutí ve vyhledávači má chuť z té stránky jít zas na nějakou jinou, prostě ho to odradí.
No, mně by spíš odradilo, že se zobrazí chyba 404. Určitě je lepší, aby se automaticky přemístil na novou adresu
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0