Autor Zpráva
Kraus
Profil *
Zdravím

Rád bych se zeptal zda je možné zjistit jestli Seznam nějak penalizuje konkrétní web. nebo něco jiného v této souvislosti.

Před nedávnem jsem byl na prvním místě (na Googlu) stále jsem. Teď jsem vypadl na všechny fráze kromě celého názvu webu.
Bubák
Profil
Možná to bude proto: www.lupa.cz/zpravicky/seznam-cz-nasadil-nove-vyhodnocovani-/
Kraus
Profil *
Bubák: ne bylo to i předtím
Marek Prokop
Profil
Pokud web naleznete hledáním jeho názvu, pak penalizován není.
Plaváček
Profil
Marek Prokop

Pokud web naleznete hledáním jeho názvu, pak penalizován není.

To nemusí být absolutní pravda, existuje i seznamácký termín "mírná penalizace", která se projeví vesměs snížením ranku a nenadálým propadem v SERP. Provádí se ručně a většinou bývá zapříčiněna použitím ne příliš košer SEO technik.
Marek Prokop
Profil
Plaváčku, Google slyšel termín "mírná penalizace" poprvé právě teď od tebe. Z toho si dovoluji usoudit, že sis ho vymyslel ;-)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Marka Prokopa:
Už ho zde použil Yuhů.
Plaváček
Profil
Marek Prokop

Nevymyslel, Marku, mám osobní zkušenost. Ale klobouk dolů před rychlostí, s jakou Google toto vlákno zaindexoval :)
Měsíček
Profil
Možná by stačilo kdyby jsi to nedával na skloňování jen v tomto pádu :)
Marek Prokop
Profil
Aha, tak to se omlouvám. Já i Google jsme sice byli rychlí, avšak Plaváček měl pravdu. Teď už jde jen o to, zda to Dušan tehdy nemyslel tak, že mírná penalizace znamená vyřazení z indexu, zatímco normální penalizace znamená vyřazení z indexu plus veřejná poprava webmastera na náměstí jeho rodného města ;-)
Marek7859
Profil
Marek Prokop

„Pokud web naleznete hledáním jeho názvu, pak penalizován není.“

znamená to, že nemusí byť prvý na prvej strane? alebo podľa toho, koľký je, môžem odhadnúť mieru penalizácie?
pepperos
Profil
Můžete se zeptat podpory, jestli tam nějaká penalizace je. U Seznamu to narozdíl od Googlu jde.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0