Autor Zpráva
gardener
Profil
Zdravím zajímalo by mne, jak moc ovlivní kvalitu indexování ze strany vyhledávačl to, lfyž mám soubory webové prezentace pojmenované anglicky?
Mám například odkaz na sekci:
index.php?section=about-us

a tam includuji soubor s názvem about-us.php

Zajímalo by mne, zda je lepší to pro vyhledávače přejmenovat na české názvy, nebo zda to nemá příličš vliv?

Jinak veškškerý obsah v české verzi webu je samozřejmě česky.

Díky za každou radu.
Izzi
Profil
podla mna by bolo vhodnejsie to mat v cestine, avsak v tvojom priklade to velku ulohu nebude mat... kto hlada vo vyhladavci about us?... skor ked mas clanky alebo stranky s jedinecnym obsahom... tak vtedy sa to oplati... mat nazov stranky v nazve... ale to je len moj nazor...
Nox
Profil
Souhlasím...moc velkou úlohu to asi mít nebude, ale proč bys to dával anglicky, když máš český web?
Kůl to určitě není ;) (a plus to pro vyhledávání určitě nebude, jestli's to myslel tak)
gardener
Profil
Máte pravdu opravil jsem to, ty anglické názvy budou použity v cizojazyčné verzi webu..
Teď by mne ale ještě zajímala jedna věc..v závislosti na proměnné vkládám do každé stránky rozdílný Title ve formátu

Název firmy - O nás - nějaká klíčová slova

Co si myslíte o těch klíčocvých slovech? Jsou v Title vůbec k něčemu užitečná?
vydrus
Profil
gardener
Například se zobrazí ve výsledcích vyhledávání. Takže jsou důležitá, a to hodně.
Miloš
Profil
A ty do proměnných ukládáš jména souborů?
Interně si soubory pojmenovávej jak chceš, ale (když už nenasadíš mod-rewrite) adresy by si lidi mohli pamatovat.
Takže bych volil url index.php?podstranka=o-nas nebo index.php?stranka=my, ale klidně si pak includuj soubor about-us.php.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0