Autor Zpráva
Dolnma
Profil
Zdravim. Na mém webu http://www.web-pagerank.co.cc se divně zobrazují statistiky. Dosud jsem měl pagerank a srank 0 ale Jyxo Rank jsem měl 155 a najednou my zmizel. Pro zvýšení návštěvnosti jsem se zaregistroval do 100vek vyhledavačů a katalogů a už jsem vyměnil hodně zpětných odkazů,je mi to divné. No ale nevíte někdo proč se mi zničeho nic dal Jyxorank na 0? Dík D.
Kalby
Profil
Co tak koukam na pocitadlo domena asi neni moc stara, mozna proto je vsechno nulove, co se tyce JYXA, muze se bud jednat o penalizaci, a nebo mozna je to tim, ze vyhledavace nejdriv zaindexuji stranky do prechodne databaze a muze se ukazovat vyssi ranky, po regulernim zaindexovani se rank snizi, stalo se mi to taky trebas u seznamu
ninja
Profil
Dolnma: doporucil bych vam nejdrive zarpacovat na tom obsahu, nez se registrovat do katalogu. Na co vam budou pripadni navstevnici, kdyz na strankach nic neni?
Martin Weis
Profil
V tuto chvíli nemáte ani u Google ani u Seznamu zaindexovanou jedinou stranku, vyjímkou je Jyxo který vám zaindexoval pouze jednu stránku. Pokud máte novou doménu jak už tady padlo je normální že stránky se zaindexují třeba na jeden či dva dny, pak zmiznou a objeví třeba až po dvou týdnech když je znovu podrobněji prochází a zaindexovává např. u Googla robot "deepboot" . Mě také občas zmizel Jyxorank i na stránkách již nějakou dobu zaindexovaných, pokud jsem zpětnými odkazy a registracemi zvýšil velmi podstatně Jyxo, probíhá tam nejspíš nějaký přepočet a tak za dva dny se objevila znovu hodnota Jyxoranku ale znatelně vyšší. Pokud vám mohu poradit, vyčkejte a mezitím si své dost chabé stránky vylepšujte, k analýze nedostatků můžete využít např. analyzátor: http://seo-servis.cz/source-zdrojovy-kod/774569
Dolnma
Profil
Ještě se chci zeptat, proč v tom seo-servise nemám vyplněné žádné údaje. Takhle se ta moje stránka tváří vyhledavačům? No tak to bych pak musel nějak upravit...
Martin Weis
Profil
Protože jste nepoužil žádný z metatagů k tomu určených. Stránka má spoustu chyb a vzhledem k tomu že má být o SEO tak by měla jít příkladem. Pokud chcete něco poradit či pomoci můžu vám v tomto v rámci mých časových možností vyhovět, můžeme se domluvit formou nějaké protislužby.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0