Autor Zpráva
OnZ
Profil
Zdravím, chtěl bych se zeptat zdejších diskutérů podle čeho vybírat adresu a název webu.

1)Dejme tomu že firma EUWEB, která se zabývá tvorbou webových stránek a aplikací dostala zakázku na vytvoření jednoduchého reklamního serveru. U takového to typu webů jsou velmi důležité ranky, v tomto důsledku je dobré si velmi pečlivě vybrat adresu.

Chtěl bych se zeptat podle čeho adresu vybírat, jestli podle statistiky hledaných výrazů nebo charakteru služby.
(já bych volil www.eu-reklama.cz). Co by jste volili vy a jak by jste postupovali

2) Co by taková to služba měla mít na úvodní stránce. Co byste vzhledem k optimalizaci a získávání uživatelů dali na úvodní stránku tohoto portálu. Jak nejlépe připravit úvodní stránku aby upoutala a aby si ji alespoň vyzkoušeli než odejdou. ( nemám problém mít návštěvnost ale mám problém aby tam uživatelé internetu vydrželi déle než 30 sekund ). Co by jste vy jakož to budoucí uživatelé a zájemci, kteří hledají něco podobného a náhodou zavítali na můj web.

Předem díky, každému kdo se zapojí

P.S. Nevím jestli to jsem vůbec patří, ale nevím kam to jinam dát. Omlouvám se za chybu v nadpisu

OnZ
Marek Prokop
Profil
Mám podobný problém. Chtěl bych napsat knížku. Sice vám neřeknu jakou a o čem, ale potřebuju poradit, jak by se měla jmenovat a co by mělo být v první kapitole.
OnZ
Profil
Jak by jste postupovali při tvorbě webu uvedeného víš. Já nechápu co na tom nechápeš. Prostě chci aby jste mi řekli jak to udělat u příkladu?
Dranel
Profil
OnZ
Přesně, jak říkáš. Nechápeš. Nechápeš, že se ti Marek Prokop snaží říct, že se ptáš na moc věcí najednou. Ty po nás de facto chceš, abychom ti vyzradili celý postup tvorby webu. A ještě s vymýšlením názvu a "první kapitoly". Doporučil bych ti tři možnosti:

1. Buďto si nech přesunout vlákno do prací a zakázek,
2. nebo si nech vlákno přesunout do Problémů v začátcích,
3. a nebo začni hledat sám a sbírej informace po kousíčkách, tak, jak to dělají všichni, a nechtěj po šéfkuchaři aby ti vyzradil svá tajemství.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0