Autor Zpráva
matysekkk
Profil *
zdravím,zajimalo by me zda je neco nekalého když třeba mám teoreticky web s autama a do titulku dám autobazar.cz i kdyz moje domena je třeba uplne jina.
Railbot
Profil
Zkus si tu otázku položit obráceně. Připadá ti to v pořádku?
matysekkk
Profil *
no me by se to moc nelibylo...leč to už je ta daň z úspěchu že pokud ses uspesnej musis počítat stím že se na tobe bude chtít nekdo přiživit...toje realita...protome zajima jestli jeto pravne napadnutelné
Jimmy Hayek
Profil
protome zajima jestli jeto pravne napadnutelné
Jistěže je...
svadla
Profil
kdyby jsi radsi uzivatelum nabidl neco navic, proc maji chodit na tvuj bazar
Leo
Profil
"no me by se to moc nelibylo...leč to už je ta daň z úspěchu že pokud ses uspesnej musis počítat stím že se na tobe bude chtít nekdo přiživit...toje realita...protome zajima jestli jeto pravne napadnutelné"

Ze byste byl takovy zmetek? :-) Nebo komunista? Leo
matysekkk
Profil *
"no me by se to moc nelibylo...leč to už je ta daň z úspěchu že pokud ses uspesnej musis počítat stím že se na tobe bude chtít nekdo přiživit...toje realita...protome zajima jestli jeto pravne napadnutelné"
Ze byste byl takovy zmetek? :-) Nebo komunista? Leo
a jéje moralisti se ozvali:-) néé tak jen tak me to zajímalo...že je to celkem často videt...

kdyby jsi radsi uzivatelum nabidl neco navic, proc maji chodit na tvuj bazar
když tvuj web není videt ,tak na něj lidi nikdy nepřijdou.Až když na něj přijdou a je tam něco více tak se na něj naučí chodit...proto nechápu ty lidi co furt dokola píšou tuhle větu...nesmysl!!!!
svadla
Profil
matysekkk
zadny nesmysl to neni, jako nesmysl mi prijde tvuj napad. Kdyz tvuj web neni videt, tak pro to asi musis neco udelat (to je snad jasny) a tvarit se jako nejaky jiny web je proste blbost a tecka .
matysekkk
Profil *
to není muj napad ja se ptal jestli je to legální...nerikam ze to chci delat....me přijde jako blbost co tady večně tvrdíte,že stačí mít kvalitní obsah webu a lide si ho najdou sami...to jo ale mozna tak za 100let,proto je optimalizace tak dulezita aby lidi vubec se o ty strance dozvedeli...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0