Autor Zpráva
sefler
Profil *
Dobrý den,
Nevíte o nejake strance kde se daji menit zpetne odkazy s jinymi weby? Jde mi o stranku kde je velký výběr webů.
Plaváček
Profil
sefler

Zkus www.webtrh.cz
Marek Prokop
Profil
Já používám Google. Myslím, že tam je mnohem větší výběr webů než kdekoli jinde.
vydrus
Profil
Marek Prokop to trefil přesně, ale pokud chceš burzu zaměřenou přímo na výměnu, zkus to tady. Je tam i řazení podle ranků.
Michal Pekárek
Profil *
A jak to pan Prokop dělá, aby oslovení webu, který si našel přes google, nebylo považováno za spam?
Tomasds
Profil
Když googlem najdu firmu, která dělá něco, co mě zajímá a napíšu jim mail, je to snad spam? I kdybych takových firem našel a obeslal 50 (stejným, zkopírovaným mailem!!!), je to spam?
Marek Prokop
Profil
[#5] To je 95 % link buildingu. Na svém školení o tom povídám asi 4 hodiny, ale šlo by o tom povídám i několik dní čistého času. Nicméně skoro vše už bylo napsáno a je volně přístupné na webu. Stačí hledat, studovat, přemýšlet a zkoušet.
Michal Pekárek
Profil *
děkuji za opravdu užitečnou odpověď
Marek Prokop
Profil
[#8] Michale, chápu Vaši ironii, ale nezlobte se, já neumím několika větami popsat to, co jsem se učil mnoha lety praxe a co se stále ještě učím. Chcete-li použitelnou odpověď, zužte otázku tak, aby na ni šlo použitelně odpovědět.

Mimochodem, ještě k [#5], Vy považujete veškeré e-maily, které dostanete, za spam? Asi ne. Začněte tedy u sebe a udělejte se malou osobní analýzu, proč některé e-maily za spam považujete, zatímco jiné ne. Co je typické pro ty, které Vás zaujmou natolik, že s odesilatelem začnete komunikovat a hned od začátku si k němu vytvoříte pozitivní vztah?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0