Autor Zpráva
Miškin
Profil
Chci se zeptat dneska jsem koukal na seznam když se kouknete tak by mě zajímalo ten první odkaz myslíte že je placený nebo jak je možný že se dostal přede mě.. pochybuji že ta stránka je pro to optimalizovaná, vždiť je to jen "bazar" :) Vlatně týhle věci jsem si všiml i jinde, že bazary jsou kolikrát před jinými stránkami.
Yuhů
Profil
tohle slovo/slovní spojení je velmi málo konkurenční.

Předpokládám, že tvoje stránka je
http://enfieldmania.com/

Tak si ještě všimni toho, že Seznam nepokládá za nejdůležitější stránku index.php, ale historie.php. Nad tím by ses měl pozastavit. Znamená to totiž, že máš stránku historie velmi optimalizovanou.

Chce to chvíli počkat a taky asi pár dalších zpětných odkazů. Ani Google si o té stránce nemyslí nic moc (GTPR 2), takže není divu.
Miškin
Profil
Dík vím, že na optamilazaci je nic moc, byla to moje první stránka... kouknu na to historie.php
Jinak ta stránka byla donedávna první.. ale dlouho už jsem to nesledoval.
Simon Grimmich
Profil
Myslím, že když uděláš titulek indexu "Royal Enfield" a párkrát to napíšeš do 1. odstavce, máš vyhráno.
Miškin
Profil
Simon Grimmich: dík hned jak jak napsal Yohů tak jsem si toho všiml a teď už je vše v pořádku.
JersyWoo
Profil *
On celkem Seznam v katalogu mate (dle mého názoru se dopoučtí klamání návštěvníka). Pokud jsi měl na mysli katalog, tak první výsledek bývá placený (je to v pravém rohu odkazu uvedeno barvou pozadí (zamlžování). Tak takovému výsledku sniž relevantnost jenom na polovinu.
JersyWoo
Profil *
Pardon za hrubky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0